Çilekeş istifa etti

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Çilekeş istifa etti
Paylaş
Tarih : 12 Aralık 2017 - 12:45

ÇELİKEski Mahmutlar Belediye Başkanı CHP’li Ali Çelik (Çilekeş) partisinden istifa etti.

Noter kararıyla CHP Alanya İlçe Örgütüne istifasını gönderen Ali Çelik aynı zamanda CHP’nin delegesiydi.

Ali Çelik’in istifa nedeni oğlu Savaş Çelik’in AK Parti Alanya İlçe Teşkilatında yönetici olması dolayısıyla istifa ettiği tahmin ediliyor. Kamuoyunun bildiği gibi Savaş Çelik’in AK Parti yönetici olması Mahmutlarlı AK Parti’li delegelerin tepkisine neden olmuştu. Delegeler Savaş Çelik’e tepki göstermiş ve genel kurulda oy kullanmadan salonu terk etmişlerdi.

İstifa eden CHP’li Ali Çelik siyasi hayatına Doğru Yol Partisi’nden Belediye Meclis Üyeliği listesinde başlayarak MHP’de Belediye Başkan yardımcılığı daha sonra da CHP’ye geçerek Belediye Başkanlık koltuğuna oturmuştu. Ali Çelik’e AK Partili delegelerden sonra birçok CHP’linin de tepki gösterdiği edindiğimiz bilgiler arasında yer aldı.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hizmet yoksa oy da yok!
Hizmet yoksa oy da yok!

‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat

AKP’de ‘Savaş’ sürüyor
AKP’de ‘Savaş’ sürüyor

AK Parti Alanya kongresinde liste sürprizi yaşayan Mahmutlar’lı AK Partililer Mahmutlar’da AK Parti teşkilatının kurulmasını geciktiriyorlar.

Zabıta esnaf el ele
Zabıta esnaf el ele

Mahmutlar Zabıta Amiri Ali Aşık ve Zabıta Memurları, Mahmutlar’daki esnafları ziyaret ederek Turizm sezonu öncesi Zabıta – Esnaf birlikteliği