Çilekeş istifa etti

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Çilekeş istifa etti
Paylaş
Tarih : 12 Aralık 2017 - 12:45

ÇELİKEski Mahmutlar Belediye Başkanı CHP’li Ali Çelik (Çilekeş) partisinden istifa etti.

Noter kararıyla CHP Alanya İlçe Örgütüne istifasını gönderen Ali Çelik aynı zamanda CHP’nin delegesiydi.

Ali Çelik’in istifa nedeni oğlu Savaş Çelik’in AK Parti Alanya İlçe Teşkilatında yönetici olması dolayısıyla istifa ettiği tahmin ediliyor. Kamuoyunun bildiği gibi Savaş Çelik’in AK Parti yönetici olması Mahmutlarlı AK Parti’li delegelerin tepkisine neden olmuştu. Delegeler Savaş Çelik’e tepki göstermiş ve genel kurulda oy kullanmadan salonu terk etmişlerdi.

İstifa eden CHP’li Ali Çelik siyasi hayatına Doğru Yol Partisi’nden Belediye Meclis Üyeliği listesinde başlayarak MHP’de Belediye Başkan yardımcılığı daha sonra da CHP’ye geçerek Belediye Başkanlık koltuğuna oturmuştu. Ali Çelik’e AK Partili delegelerden sonra birçok CHP’linin de tepki gösterdiği edindiğimiz bilgiler arasında yer aldı.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Çavuşoğlu, “Zaman sarılma zamanı”
Çavuşoğlu, “Zaman sarılma zamanı”

Hemşerimiz Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Mahmutlar’a gelerek AK Parti Mahmutlar seçim ofisini açtı. Geniş koruma ordusunun kuş uçurtmadığı