Çirkinlikten kurtuldu

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Çirkinlikten kurtuldu
Paylaş
Tarih : 10 Nisan 2018 - 11:00

Mahmutlar Post Gazetesi olarak gündeme taşıdığımız Mahmutlar’ın simgesi halinde olan Saat Kulesi’ndeki çirkin kamera aparatları ve kamera görüntüleri temizlendi.

Mahmutlar Post Gazetesi olarak Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ekibine duyarlılığından dolayı teşekkür ederiz. Antalya Büyükşehir Belediyesi ukdesinde bulunan Barbaros Caddesi ve Menderes Bulvarı içerisinde yer alan saat kulesinin çok tahrip olduğunu hatırlatmak isteriz. Alanya Belediyesi çirkin aparatları kaldırdı. Büyükşehir Belediyesi de tahribatları tamir ettirerek Saat Kulesi’nin bakımını yaptırmalı diyoruz.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar