Çok güzel fakat, ilgisiz toplum

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Çok güzel fakat, ilgisiz toplum
Paylaş
Tarih : 20 Nisan 2015 - 9:11

11144818_10203707364987996_1482989137_oMahmutlar Düğün salonunda geçtiğimiz hafta “Halkın Ezgileri” adlı bir programla Türk Halk Müziği  seslendirildi.

“Neva Trio” adlı grubun üyelerinden Ümit Eğen, Siavaslı Shahani ve Dilek Shahani Mahmutlar’lı müzik severlere hoşça vakit geçirttiler.

‘Beş yüz kişilik düğün salonuna, ikiyüz kadar dinleyenin gelmesi Mahmutlar’daki müzik kültürünü ortaya koydu’ yorumları yapıldı.

Mahmutlar’ın yerli ailelerinden sadece İnşaat Mühendisi Yılmaz Bağışlar, Av. Parlayüksel, Muhtar Ahmet Top, Gazeteci Mesut İlhan katıldı.

Türkiye’nin 4 bir köşesinden Mahmutlar’a yerleşen Mahmutlar halkı, “Mahmutlar kültürüne güzel şeyler katmak istiyoruz, buda hep beraber olur” dediler.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sıddık Uyar Muhtar adayı
Sıddık Uyar Muhtar adayı

Mahmutlar’da muhtar adayları artmaya başladı. Muhtar Ahmet Top, Hülya Demir, Ali Özdemir, Muhiddin Çatar’dan sonra Mahmutlar Yayla Yolu üzerinde

İmamlar’dan Çanakkale programı
İmamlar’dan Çanakkale programı

Mahmutlar’da bulunan İmamlar eşliğinde  ‘Şehitlerimiz ve Gazilerimize vefa’ programı Mahmutlar Cumhuriyet Camisinde 18 Mart 2018

Güney görevden alındı
Güney görevden alındı

2014 yılından bu yana Büyükşehir Koordinatörü olarak mesai yapan Hüseyin Güney’in görevine İçişleri Bakanlığı talimatı doğrultusunda