ÇYDD’den kahvaltı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » ÇYDD’den kahvaltı
Paylaş
Tarih : 20 Mart 2018 - 13:50

DSC_0078Alanya Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Mahmutlar halkı ile tanışmak için Olta Et ve Balık Restaurant’ta bir kahvaltı organizasyonu düzenleyecek.

24 Mart Cumartesi günü saat 10.30’da başlayacak olan kahvaltı için Mahmutlar’da bulunan Çınar kafede bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda katılımcılara Alanya Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği yönetim kurulu üyesi Hatice Kadeş (ÇYDD)’nin kuruluş amacını ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Mahmutlar’da (ÇYDD)’nin bir lokalini açmak için çalışmalar içinde olduğunu dile getiren Kadeş, elbirliği ile yardımlaşarak öğrencilerimize daha fazla daha fazla yardımlarda bulunabiliriz” dedi.

Çınar kahve’de yapılan toplantıya Mahmutlar Mahallesi Muhtar Adayı Ali Özdemir, Göktepe eski Belediye Başkanı ve Taşeli bölgesi dernek başkanı Halil İbrahim Aksu, Mahmutlar Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mesut İlhan katıldı.

Toplantıda Emekli Öğretmen Mehmet Uğuz toplantı esnasında yazdığı günün anlamı ve önemi ile ilgili anında yazdığı şiiri okudu ve katılımcılardan alkış aldı.

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Türel’den on numara hizmet
Türel’den on numara hizmet

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’daki en önemli sosyal hizmet yatırımlarından biri olan Hasta Yakınları Sosyal ve Kültürel