ÇYDD’den kahvaltı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » ÇYDD’den kahvaltı
Paylaş
Tarih : 20 Mart 2018 - 13:50

DSC_0078Alanya Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Mahmutlar halkı ile tanışmak için Olta Et ve Balık Restaurant’ta bir kahvaltı organizasyonu düzenleyecek.

24 Mart Cumartesi günü saat 10.30’da başlayacak olan kahvaltı için Mahmutlar’da bulunan Çınar kafede bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda katılımcılara Alanya Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği yönetim kurulu üyesi Hatice Kadeş (ÇYDD)’nin kuruluş amacını ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Mahmutlar’da (ÇYDD)’nin bir lokalini açmak için çalışmalar içinde olduğunu dile getiren Kadeş, elbirliği ile yardımlaşarak öğrencilerimize daha fazla daha fazla yardımlarda bulunabiliriz” dedi.

Çınar kahve’de yapılan toplantıya Mahmutlar Mahallesi Muhtar Adayı Ali Özdemir, Göktepe eski Belediye Başkanı ve Taşeli bölgesi dernek başkanı Halil İbrahim Aksu, Mahmutlar Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mesut İlhan katıldı.

Toplantıda Emekli Öğretmen Mehmet Uğuz toplantı esnasında yazdığı günün anlamı ve önemi ile ilgili anında yazdığı şiiri okudu ve katılımcılardan alkış aldı.

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yüzler gülecek
Yüzler gülecek

Mahmutlar’da 2 yıldır açılamayan oteller yeniden kapılarını açmaya başlıyor. Tadilat çalışmaları tüm hızıyla sürerken, 1 Mayıs günü

 MAHKOD Başkanı İlhan oldu
 MAHKOD Başkanı İlhan oldu

Mahmutlar’ın gözbebeği olma yolunda emin adımlarla çalışmalarını sürdüren Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) 1. Genel Kurulunun

Muhtar Başkanlara teşekkür etti
Muhtar Başkanlara teşekkür etti

Alanya’nın en büyük mahallesi olan Mahmutlar’ın Muhtarı Ahmet Top, Antalya Büyükşehir ve Alanya belediyelerine seslenerek “Hizmetlere