Daha yolun başında

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Daha yolun başında
Paylaş
Tarih : 13 Nisan 2015 - 11:11

yucele_onay_cikti_h117679_f1dcaBirinci hizmet yılını geride bırakarak ‘Daha yolun başındayız’ diyerek Alanya ve tüm mahallelerdeki bilbordlardaAlanya halkına teşekkür eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat  Yücel’in 1 yıllık faaliyet raporu mecliste onaylandı.

ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in Nisan 2014 ile Mart 2015 yıllarını kapsayan faaliyet raporu  Alanya Belediye Meclisi’nde oybirliği ile kabul edildi. Öte yandan yeni encümen üyeleri, imar, plan ve bütçe ile sosyal yardım komisyonu üyeleri de belli oldu. Yeni encümen üyeleri Abdullah Öztürk, Mustafa Tuna ve Zihni Asiltürk oldu. İmar komisyonu’na Mustafa Keşoğlu, Erkan Demirci, Melike Nazifoğlu, Mehmet Ali Tekin ve Hasan Özdemir seçildi. Plan ve bütçe komisyonuna Alper Birer, Mustafa Aras, Tunahan Kasapoğlu, Ali Uğur ve Garip Kodal seçilirken, yeni kurulan Sosyal yardım komisyonuna ise Mustafa Toksöz, Gökçen Nazifoğlu ve Mehmet Kula seçildi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar