Dananın kuyruğu bugün kopuyor!

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Dananın kuyruğu bugün kopuyor!
Paylaş
Tarih : 03 Nisan 2018 - 16:16

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri bugün gerçekleşiyor. Alanya kamuoyu bugün akşam belli olacak ALTSO seçimlerine odaklandı.

Aylardır Alanya kamuoyunu meşgul eden ‘ALTSO seçimlerini kim kazanır?’ sorusu bugün akşam cevabını buluyor. Şahinciler, ‘Şahin kazanır’ derken, Tunacılar, ‘Daha önce kıl payı kaybettik, bu defa Tuna kazanacak’ diyorlar. Mevcut başkan Mehmet Şahin odaya yaptıkları hizmetleri anlatırken, ALTSO Başkanlığını daha önce kıl payı kaybeden Mustafa Tuna, “Birlik olalım Alanya kazansın” diyor.

TUNA’DAN ÖNEMLİ VAADLER

DAHA önceki seçimlerde kıl payı kaybeden Mustafa Tuna Mahmutlar için Ciddi projeleri var. Tuna “Allah nasip eder Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı seçilirsem Mahmutlara Mahmutlar’ın İlçe olmasını, Alanya Belediyesi ve Gençlik Spor Müdürlüğü işbirliği ile Kapalı Spor Salonu, Fakülte ve Lise, Tapu dairesinin bir şubesi, Noter’i ve Polis Karakolu şubesi için Alanya Ticaret ve Sanayi Odası olarak takipçisi olacağım. Kazanan ekip değil, kazandıran ekip olmak için Alanya bizi desteklesin. Birlik olalım Alanya’mız kazansın” dedi.

TUNA; “ALANYA KAZANSIN”

Daha önceki ALTSO seçimlerini kıl payı kaçıran Mustafa Tuna, “Allah’ın izniyle üyelerimizin desteği ile kazanacağız” dedi. ‘Ekibimi Alanya’nın değerli işadamlarından kurdum. Alanya bizim için çok önemli’ diyen Tuna, projelerini açıklarken, birlik ve beraberlik vurgusunu sık sık yapıyor. “Birlik olalım Alanya kazansın, Beraber olalım Alanya kazansın, Kazanan değil, kazandıran ekip olacağız” diyen Tuna, “Biz kazandığımız zaman Alanya’da 4 mevsim turizm yapılacak, konaklama tesislerinde yenileme olacak, her şey dahil sistemi bölgemiz turizm dokusuna uymuyor. Tüm ALTSO üyelerine danışmanlık hizmeti verdireceğiz. Yeni sanayi alanları oluşturulacak. Kadınların işgücüne katılım sağlanacak. Yöresel ürünler yıllarca korunacak. Mesleki eğitim okulları açılacak, tarıma destek verilecek, gençler ve kalfa çıraklar spora teşvik edilecek. Turistlere kültürümüz tanıtılacak. Kimlikli binalar teşvik edilecek” dedi. Tuna, “Beraber olalım Alanya kazansın” diyerek sözlerine son verdi.

ŞAHİN, MAHMUTLAR’A SÖZ VERDİ

ALTSO üyelerine Mahmutlar’daki toplantıda söz veren Başkan Mehmet Şahin, “Mahmutlar’a Fakülte yaptıracağız,  Noter gelmesi için, güvenliğin artması için, liman yapılması için girişimlerimiz olacak, bizde takipçisi olacağız” dedi. Şahin, “Bizi Alanya sözümüzü tutmakla tanır, biz söz verdik mi o söz yerine gelir” dedi.

ŞAHİN; “SÖZ VERDİK Mİ YAPARIZ”

En son Alanya Ticaret ve Sanayi Odası seçimini kazanan Mehmet Şahin Mahmutlar’a Noter ve Fakülte sözü verdi. Mahmutlarda birebir çalışmaları ile gündemdeki yerini alan Başkan Mehmet Şahin yaptığı toplantılardaki konuşmaları ile de gündem oluşturuyor.

Projelerinde Mahmutlar’a önemli bir yer ayıran Şahin, Mahmutlar’a Noter ve Fakülte sözü verdik “Alanya bizi sözümüzü tutmakla tanır. Biz söz verdik mi yaparız” diyen Başkan Mehmet Şahin, “Mahmutlar’ın sorunlarını biliyoruz. Buradaki çalışmalarda ticaret erbapları sorunları ve beklentileri bizlere aktardı. Bizimde kazandığımız zaman sözümüzdür. Bu beklentilerin takipçisi olacağız” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu
Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile Asmalı Konak Restaurant da kahvaltıda buluştu. Başkan Yücel ile Mahmutlar’da