Demir, “Esnaf müracaatını yapsın”

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Demir, “Esnaf müracaatını yapsın”
Paylaş
Tarih : 19 Aralık 2016 - 10:02

nuri_demir_in_aci_gunu_h9705_24e0fAlanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO) Başkanı Nuri Demir KOSGEB destekli krediler için üyelerini uyardı. Demir, “Hükümetimiz esnaf için bir şeyler yapmaya çalışıyor. Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere aracılığıyla hükümete önerilerimizi sunuyoruz. Hükümet, KOSGEB destekli olarak esnafa ilk yılı ödemesiz, 3 yıl vadeli, 50 bin liraya kadar faizsiz kredi verileceğini açıkladı. Eğer esnafın daha önce bununla ilgili bir başvurusu varsa bunu yenilemesi gerekiyor. Müracaatı yoksa KOSGEB’in vermiş olduğu belgeyi alarak başvurusunu yapacak. Esnaf bir an önce müracaatını yapsın. Bu krediler ekonomiyi ateşleyecektir. Bu destek zor durumda kalan esnafın ayağa kalkmasını, işlerini düzeltmesini sağlayacak” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar