Demir, “Tecrübe gerekli”

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Demir, “Tecrübe gerekli”
Paylaş
Tarih : 19 Aralık 2017 - 12:12

DSC_0033Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir Esnafların ısrarını kıramadığı için “Tekrar aday oldum” dedi. Alanya Hacı Memişler Camii önünde esnaf üyelerle bir araya gelen Demir, “Oda Başkanlığı dönemimde başarılı işler yaptım. Daha önceki yönetimdeki iki arkadaş şimdi karşımda aday oldular. Onları kötülemiyorum. İnsanlar evlenip boşanabiliyor, iş yeri açıp kapatabiliyor, bunlar olağan işler. Diğer arkadaşlara yakışıklı diyorlar yakışıklıya oy verseler Zeki Müren her zaman Başbakan olurdu” dedi.

ESNAFIMIZA ÇARE OLDU

Mevcut yönetimdeki yönetim kadrosuna bilgi donanımı yüksek üyelerle yeni bir yönetim kadrosu kurduk. Alanya’nın en büyük odasını yönetmek kolay değil. Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odasını yönetmek bilgi, birikim ve tecrübe gerektirir. Bu bizim şimdiki yönetim kadromuzda mevcut. Odamızda 55 çeşit esnaf gurubu var. Hepsine çare olmak kolay olmuyor ama biz daha fazla enerji sarf edip çare olduk. Esnaflarımızın yararına bazı kurum kuruluşlardan indirimler aldık. Hastaneler, Petrol, Gaz, Su, Kargo, Mobilya gibi kuruluşlarla indirim protokolleri imzaladık. 13 Ocak’taki seçimde İnşallah tercihinizi benim başkanlığımdaki yönetim kadrosuna kullanırsınız. Haklarınızı helal edin” dedi.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar