Demir’den Top’a ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Demir’den Top’a ziyaret
Paylaş
Tarih : 12 Aralık 2016 - 10:16

15380678_1828932387391122_2253462558688120975_nAlanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top’u yeni muhtarlık ofisinde ziyaret etti. Demir ile birlikte Başkan Vekili Ahmet Yanar yöneticilerden Aziz Çoban ve Nevzat Akışoğlu’da Top’u ziyaret edenler arasında yer aldı. Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir, Başkan Vekili, Ahmet Yanar, yöneticilerden Aziz Çoban ve Nevzat Akışoğlu’nın ziyaretlerinden duyduğu memnunluğu dile getirdi. Top, “Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir ve yönetimi Alanya’nın ve üyelerinin tüm sorunları ile ilgileniyorlar. Alanya’daki en faal odaların başında gelen Esnaf ve Sanatkarlar Odasını tebrik ediyorum. Yeni muhtarlık ofisime yaptıkları ziyaret içinde teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar