Demir’i bükemediler

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Demir’i bükemediler
Paylaş
Tarih : 15 Ocak 2018 - 14:32

b86cb15b-a659-4f14-8d85-45cdc413caa4Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimi Nuri Demir’in zaferi ile sonuçlandı. Heyecanı dorukta olan seçimde Demir’in listesi en yakın rakibi Duran Şimşek’e 701 fark atarak ulaşılması zor bir zafere imza attı.

Demir sıcağı sıcağına yaptığı konuşmada, “Siz değerli esnaf kardeşlerim sayesinde bir dönem daha başkanlığa layık görüldüm. Oyunu veren vermeyen tüm esnaflarımıza canı gönülden teşekkür ederim, hepsi birbirinden değerli esnaf kardeşlerime selamlarımı iletirim” dedi.

DEMİR SERT’İ NAKAVT ETTİ

Nuri Demir’in ilk yönetiminden ayrılarak aday olan Duran Şimşek ve Harun Gökçe ile daha önceki rakibi Ahmet Sert’e karşı mücadele veren ve tüm eleştiri oklarını üzerine alan Nuri Demir en yakın rakibi olan Duran Şimşek’e 701 oy fark attı.

1420 oy alarak ulaşılması zor bir başarıya imza atan Nuri Demir’den sonra sürpriz yükselişi ile Duran Şimşek 719 oy aldı. Seçimi garanti kazanacak iddiası ile bazı gazetelerin ve televizyonların desteğini arkasına alan Harun Gökçe 544 oy alarak 3. Sıraya yerleşerek rakibi Nuri Demir’den 879 oy fark yedi. Demir’den önceki Oda Başkanı Ahmet Sert seçim sonuçlarını öğrenince ilk salonu terk eden Başkan adayı oldu. Sert 275 oy alarak son sırada yer alırken esnaflar tarafından istenmediği de bir kez daha ortaya çıktı. Nuri Demir’den 1,145 fark yiyerek 4. Sıraya düşen Ahmet Sert adeta nakavt oldu. Seçim abında ve sonrası hiçbir taşkınlığın yaşanmadığı oda seçiminde sevinç hakim oldu. Mahmutlar’dan Nuri Demir’in listesine ikinci kez Aziz Çoban girdi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Özdemir, “Adayım” dedi
Özdemir, “Adayım” dedi

2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Muhtar adayları tek tek adaylığını açıklamaya başladı. Mahmutlar’lı Turizmci Ali Özdemir

İşte  başarı bu…
İşte başarı bu…

Mahmutlar Kılıçaslan İlkokulu birkaç yıl öncesinde yardıma muhtaç bir okulken şimdi tüm ihtiyaç sahibi okullara yardım göndermeye başladı. Bir

Ağa Bulgaristan’da
Ağa Bulgaristan’da

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Yılmaz, “Sofya’da yapılan turizm fuarında Alanya’ya kardeş şehir teklifi geldi”