Doğal yaşayın

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Doğal yaşayın
Paylaş
Tarih : 06 Nisan 2015 - 10:17

DSC_0066Dört yıldır Mahmutlar Mehmet Çakır Caddesi’nde bulunan “Natural Shop” doğal bitkileri halkımıza sunuyor. Doğal şifalı bitkiler, bitki çayları, doğal sabun ve baharat çeşitleri ile Mahmutlar’da bir ilk olan “Natural Shop” mağaza sahibi Hasan Kurtel, halkın ilgisinden oldukça memnun. Kurtel, “Dört yıl önce açmış olduğumuz doğal ürünler mağazamızda bitki ve sabun üzerine bol çeşitlerimizi halkımıza sunuyoruz. Halkımızındoğal ürünlere gösterdiği ilgiden oldukça memnunum. Mağazamızda bulunan değirmenimizde öğüttüğümüz ürünleri taze taze halkımıza uygun fiyata sunuyoruz.  Mahmutlar halkına bize duydukları güven için teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar