Doris Aytur Otel Alman listesinde

Ana Sayfa » Haberler » Turizm » Doris Aytur Otel Alman listesinde
Paylaş
Tarih : 10 Temmuz 2017 - 13:32

doris-aytur-hotel-43 kategoride Alman turistlerin en çok aradığı Türk otelleri arasında Mahmutlar’dan Doris Aytur Otel’de listeye girdi.

ALMAN seyahat acenteleri ve online rezervasyon motorları tarafından kullanılan Traveltainment rezervasyon sistemindeki aramalar esas alınarak oluşturulan Hotelometer listesi açıklandı. 12-24 Temmuz tarihleri üzerinde Traveltainment üzerinden yapılan aramalara göre, Mahmutlar’ın ilk Otelleri arasında yer alan DorisAytur Otel de bulunuyor. DorisAytur Otel en iyi Sıngle Oteller arasında yer aldı. Alanya dan toplam altı otel yer aldı.Türkiye listesinin ilk sırasında Side Stra Hotel bulunuyor. Bir önceki listede ilk sırada yer alan DelphinImperial yeni listede ilk 10’un dışında kalırken, Çolaklı’da bulunan VictoryResort ikinci sıradaki yerini korudu. Geçen haftaki listenin 4’üncü sırasında yer alan AdalyaArtSide bu hafta 6’ncı sıraya gerilerken, 9’uncu sırada bulunan Prime Sol Hane ise bir basamak gerileyerek 10’uncu sıraya yerleşti. DelphinDiva ise 6’ncı sıradan 7’nci sıraya geriledi. Listedeki en büyük sürprizi ise, bir önceki listede yer almayan Side Star Hotel yaptı. Gündoğdu’da bulunan Side Star Hotel Bu haftaki genel listenin ilk sırasına yükseldi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

İsveç’ten iyi haber
İsveç’ten iyi haber

İsveç’ten Türkiye’ye yaz sezonu için yapılan rezervasyonlarda geçen yıla oranla yüzde 83 artış olduğu bildirildi. İsveçli turistin

Ağa Bulgaristan’da
Ağa Bulgaristan’da

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Yılmaz, “Sofya’da yapılan turizm fuarında Alanya’ya kardeş şehir teklifi geldi”

Yol bitince turist yağacak
Yol bitince turist yağacak

Kalkınma Bakanı Elvan, “Konya-Hadim-Taşkent üzerinden Alanya’ya yol bağlantı çalışmamız devam ediyor. Bin metrenin üzerinde uzunluğu