Düğün Salonu Müjdesi

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Düğün Salonu Müjdesi
Paylaş
Tarih : 17 Nisan 2018 - 9:11

 Mahmutlar Halkının en fazla ihtiyaç duyduğu ve hizmet sırasının ilk sırasına koyduğu çok amaçlı Kültür merkezi (Düğün Salonu, Tiyatro Salonu, Konser Salonu) Müjdesini Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top aracılığı ile verdi.

Mahmutlar Post Gazetesi olarak sık sık gündeme taşıdığımız ve MAHKOD Derneğ’nin 1. gündem maddesi olan kültür merkezi nihayet Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından dillendirildi. Daha önce Mahmutlar’da yer yok her yeri bina yapmışlar eleştirisi yapan Başkan Adem Murat Yücel İçerisinde Düğün Salonu da bulunan Kültür Merkezini nereye yapacağı merak konusu olmaya başladı bile.

MUHTAR TOP TEŞEKKÜR ETTİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Makedonya gezisinde Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top’a Mahmutlar’a yeni bir düğün salonu yapacağız dedi.

Başkan Yücel ve birim amirlerine Makedonya gezisi için teşekkür ederek sözlerine başlayan Muhtar Top, “Çok verimli bir gezi oldu. Makedonya’da tarih, kültür ve sosyal içerikli turlar düzenlendi. Emeği geçen herkes teşekkür ediyorum.” dedi.

Muhtar Top, Başkan Yücel’le yapılacak olan hizmetlerle ilgili görüş alışverişi yapma fırsatı bulduğunu belirterek, “Başkanımız mahallemize geniş kapsamlı bir düğün salonu sözü verdi ve önümüzdeki günlerde çalışmaların başlayacağını belirtti. Sahilde 4 noktaya da tuvalet yapılacak, bu da sevindirici bir gelişme.” dedi.

MUHTAR YÜCEL’E TALEPLERİ AKTARDI

Başkan Yücel’den bir çok istekte bulunan Muhtar Top, isteklerini ise şu şekilde sıraladı:

“Dükkan işgaliye ücretleri çok fahiş bu rakamların biraz aşağı çekilmesini istedim. Ayrıca özellikle yaz aylarında restoran ve cafelerin müziklerini 12.00’da değil gece 02.00’da kapatması gerektiğini söyledim. Bu uygulama esnaflarımızın yararına olacaktır. Yeni yapılacak okulumuzun çalışmaları da DSİ’nin kanalı yüzünden sekteye uğruyor. Bu konuda girişimler yapılmasını talep ettim. Naula Antik Kenti’nin yeniden temizliği yapılmalı ve bağlantılı yollar düzenlenmeli. Bu konularda Başkan Yücel’den isteklerde bulundum.” diye konuştu.

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

 Lağım gibiyiz…!
 Lağım gibiyiz…!

Geçtiğimiz hafta Arıtmadan gelen ağır fosseptik kokusu Mahmutlar’da yaşayan halkı canından bezdirdi. Bakteri aşılama çalışmaları ile kokunun

Esnaflardan MAHKOD’a destek
Esnaflardan MAHKOD’a destek

Mahmutlar’ın şehirleşmesi için kurulan Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD’a esnaf desteği sürüyor. Geçtiğimiz hafta MAHKOD’a

Devletin imkanları hoyratça kullanılıyor
Devletin imkanları hoyratça kullanılıyor

Mahmutlar’ın eniştesi Eski Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya Yayla yollarındaki karayollarının çalışmasını eleştirdi. Her gün yayla