Ecel WC’ de yakaladı

Ana Sayfa » Haberler » Asayiş » Ecel WC’ de yakaladı
Paylaş
Tarih : 08 Mart 2010 - 12:23

Adana’dan Mahmutlar’a iş görüşmesi için gelen Yaşar Göde (59) Mahmutlar Belediyesi Mustafa Yüksel çeşmesi arkasında bulunan Belediye’ye ait umumi tuvalette kal krizi geçirerek hayatını kaybetti.

3 Mart 2010 Çarşamba günü örneğine az rastlanacak bir ölüm olayı Mahmutlar’da yaşandı. Mahmutlar Belediyesi Mustafa Yüksel çeşmesi arkasında bulunan Belediye’ye ait umumi tuvalette bir kişi ölü bulundu. Adana’dan Mahmutlar’a iş görüşmesine gelen Yaşar Göde isimli Adana Seyhan nüfusuna kayıtlı 1951 doğumlu bir kişi sabah saat 8 civarlarında D-400 Karayolu Belediye hizmet binası kavşağında Adana otobüsünden arkadaşı Ali Büyükyılmaz ile birlikte Mahmutlar’a ayak bastılar. Yaklaşık 50 metre yayan yürüdükten sonra parkta bulunan umumi tuvalete ihtiyaç gidermek için giren Yaşar Göde, ihtiyacını giderirken, kalp krizi sonucu orada can verdi.

Arkadaşı Ali Büyükyılmaz gazetemize yapmış olduğu açıklamada Mahmutlar’a 5 dakika önce ayak bastık. Arkadaşım Yaşar Göde, restaurant aşçısıydı. Burada bulunan bir restaurantla görüşüp Mahmutlar’da iş yapacaktık, arkadaşım kalp hastasıydı, ilaç kullanıyordu. Ecel burada yakaladı, çok üzgünüm” dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Fuhuş baskını
Fuhuş baskını

Mahmutlar jandarma Mahmutlar’da fuhuş yapılan otellere baskın düzenledi. Baskın sonrası tutanak tutan Mahmutlar Jandarma birkaç oteli kapattırdı.

Hırsızlar azıttı
Hırsızlar azıttı

Eğitim- Öğretim ve ibadet yerleri hırsızlar tarafından soyulmaya devam ediyor. Alınan tüm önlemlere rağmen hırsızlar dur durak bilmiyor. Mahmutlar

Hırsızlar arsızlaştı
Hırsızlar arsızlaştı

Mahmutlar’da hırsızlık önemli bir gündem maddesi olmaya devam ediyor. Alanya Belediyesi Mobesa kamera sistemini aktifleştirmeli. Her işyerine,