Ecel WC’ de yakaladı

Ana Sayfa » Haberler » Asayiş » Ecel WC’ de yakaladı
Paylaş
Tarih : 08 Mart 2010 - 12:23

Adana’dan Mahmutlar’a iş görüşmesi için gelen Yaşar Göde (59) Mahmutlar Belediyesi Mustafa Yüksel çeşmesi arkasında bulunan Belediye’ye ait umumi tuvalette kal krizi geçirerek hayatını kaybetti.

3 Mart 2010 Çarşamba günü örneğine az rastlanacak bir ölüm olayı Mahmutlar’da yaşandı. Mahmutlar Belediyesi Mustafa Yüksel çeşmesi arkasında bulunan Belediye’ye ait umumi tuvalette bir kişi ölü bulundu. Adana’dan Mahmutlar’a iş görüşmesine gelen Yaşar Göde isimli Adana Seyhan nüfusuna kayıtlı 1951 doğumlu bir kişi sabah saat 8 civarlarında D-400 Karayolu Belediye hizmet binası kavşağında Adana otobüsünden arkadaşı Ali Büyükyılmaz ile birlikte Mahmutlar’a ayak bastılar. Yaklaşık 50 metre yayan yürüdükten sonra parkta bulunan umumi tuvalete ihtiyaç gidermek için giren Yaşar Göde, ihtiyacını giderirken, kalp krizi sonucu orada can verdi.

Arkadaşı Ali Büyükyılmaz gazetemize yapmış olduğu açıklamada Mahmutlar’a 5 dakika önce ayak bastık. Arkadaşım Yaşar Göde, restaurant aşçısıydı. Burada bulunan bir restaurantla görüşüp Mahmutlar’da iş yapacaktık, arkadaşım kalp hastasıydı, ilaç kullanıyordu. Ecel burada yakaladı, çok üzgünüm” dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kestel’de bir otelde 80 kişi zehirlendi
Kestel’de bir otelde 80 kişi zehirlendi

Kestel de bulunan bir otelde tatil yapan yerli turistlerin bazıları öğleden sonra fenalaşıp kusma ile mide bulantısı şikayetiyle hastaneye götürüldü.

Hırsızlar’dan canı yanan Refik amcanın isyanı
Hırsızlar’dan canı yanan Refik amcanın isyanı

Mahmutlar’da hırsızlık aldı başını gidiyor. Yaz aylarında otellerin Müşterilerini de hesaplarsak Mahmutlar’ın nüfusu 120 binleri buluyor.

 Suriyeliler’den olay üstüne olay
 Suriyeliler’den olay üstüne olay

Alanya’nın İncekum Mahallesi’nde 1 kişinin ağır yaralandığı bıçaklı kavgayla ilgili gözaltına alınan Suriyeli tutuklandı. Geçtiğimiz