El ele tutuşmalıyız…

Ana Sayfa » Haberler » Politika » El ele tutuşmalıyız…
Paylaş
Tarih : 15 Ocak 2018 - 14:35

İlhanMahmutlar Post Gazetesi olarak diyoruz ki, “Mahmutlar’ı şaşalı dönemlere tekrar döndürmek için birlik olup el ele tutuşmalıyız. Mahmutlar milliyetçiliği yaparak ölü toprağını üstümüzden atmalıyız”.

Ülkedeki ekonomi sıkıntı Mahmutlar’a da yansıdığı bir gerçek. Bir zamanların parlayan yıldızı Mahmutlar’ın tekrar eski günlere dönmesi için ne yapabiliriz sorgulamamız gerek. MAHKOD Derneği Başkanı Mesut İlhan, “Mahmutlar için el ele tutuşmalıyız” dedi.

TUNA; SAHİPSİZ BIRAKMAYACAĞIZ”

Mahmutlar’daki gelişmeleri dikkatlice takip ediyor ve üzülüyorum açıklaması yapan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Mustafa Tuna, “Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı seçilirsem Mahmutlar’a çok özel projelerim olacak. Mahmutlar Alanya’nın bir olmazsa olmazı. Bu olumsuzluğu gidermek için olağan üstü bir gayret göstereceğim. Mahmutlar’ı sahipsiz bırakmayacağız. Mahmutlar İlçeliği hak etmiş bir modern şehirdir” dedi.

ÇAKIR: “MAHMUTLAR’IN İLÇELİĞİNİ GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUM”

Mahmutlar Eski Belediye Başkanlarından Alaattin Çakır, sosyal medyadan Mahmutlar’ın ilçe olmasına destek verdi. Çakır, “Alanya’mız değişen ve gelişen şehir parametreleri, coğrafi konumu ve dinamik nüfus kriterleriyle İlçe statüsünden Büyükşehir statüsüne geçmeye hazırdır. Alanya’mızın tüm planlarının 100 yıllık projeksiyonla
hazırlaması siyasi tasarruftan öte, bir zarurettir. Bu kapsamda; Başta Mahmutlar’ımız olmak üzere bazı merkezlerin de ilçe statüsüne kavuşturulmasını dün olduğu gibi bugün de gönülden destekliyorum” dedi.

İLHAN: UMUTLARIMIZI YİTİRMEYELİM

Basında ve sosyal medyada yayımlanan ve yorumlanan Mahmutlar’ın bu günü ile ilgili açıklama Mahmutlar Post Gazetesi sahibi ve MAHKOD Başkanı Mesut İlhan’dan geldi.

İlhan, “Ülkemizdeki ekonomik sorunlar Mahmutlar’da da yaşanıyor. Unutulmasın daha birkaç yıl öncesi Mahmutlar bölgemizin parlayan yıldızı idi. Büyükşehir yasası ile kapatılan belediyemizden sonra eksenimizin kaydığı bir gerçektir. Burada eski şaşalı dönemimize geri dönmek yine biz Mahmutlar’lıların elindedir. Esnaflarımız, işadamlarımız ve halkımızla birlikte el ele tutuşursak, birlik olursak Mahmutlar’ı yine Akdeniz’in parlayan yıldızı yapabiliriz. Birlik olmalıyız siyasetçilerimizi Mahmutlar için plan proje yapmaya zorlamalıyız. Noter, Fakülte, Okul, Spor salonları ve denizin taşlarının kırılması gibi olmazsa olmazları gündemden düşürmemeliyiz. Nazım Hikmet’in dediği gibi “Yok öyle umutları yitirip karanlıkta savrulmak. Unutma; Aynı gökyüzünün altında bir direniştir yaşamak” bizlerde Mahmutlar için umutlarımızı yitirmeyeceğiz, direneceğiz” dedi.

Haber : Fatma Erdem

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Özdemir, “Adayım” dedi
Özdemir, “Adayım” dedi

2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Muhtar adayları tek tek adaylığını açıklamaya başladı. Mahmutlar’lı Turizmci Ali Özdemir

İşte  başarı bu…
İşte başarı bu…

Mahmutlar Kılıçaslan İlkokulu birkaç yıl öncesinde yardıma muhtaç bir okulken şimdi tüm ihtiyaç sahibi okullara yardım göndermeye başladı. Bir

Ağa Bulgaristan’da
Ağa Bulgaristan’da

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Yılmaz, “Sofya’da yapılan turizm fuarında Alanya’ya kardeş şehir teklifi geldi”