Elvan’dan Yücel ziyareti

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Elvan’dan Yücel ziyareti
Paylaş
Tarih : 27 Nisan 2015 - 11:13

11036988_803272079767966_3954867938653468732_oSeçim çalışması için Alanya’ya gelen AKP’li Lütfi Elvan, MHP’li Alanya Belediyesi’ni ziyaret etti.

ESKİ Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AKP Antalya 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve beraberindeki heyetle birlikte Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, Türel’in yanı sıra AKP İl Başkanı Rıza Sümer, AKP İlçe Başkanı Mustafa Berbereoğlu, belediye meclis üyeleri ve bazı partililer de yer aldı. Kuşyuvası ve Taşatan Yolu hakkında  Başkan Yücel ile bilgi alışverişinde bulunan Elvan, AKP Hükümeti’nin Alanya’ya yapacağı bazı yatırımlar hakkında da bilgi verdi. Başkan Yücel, nezaket ziyaretinde bulunan Elvan’a ipek kozasından imal edilen çiçek tablosu hediye etti.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar