Mahmutlar Post Gazetesi olarak yardım kampanyasına destek verdiğimiz Lösemi Hastası Mahmutlarlı Emrah Mavi’den haber var. 16 Mart 2018’de Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde tedavi için kabul edilen Emrah Mavi 26 Mart’da ilk ameliyatı gerçekleştirildi.
Kök hücre tedavisi olan Mahmutlar’lı Emrah Mavi 26 Mart 2018 günü yapılan Ameliyattan sonra odasında ilik naklinin uyumu için beklerken Emrah’ın ailesi de Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde oğullarının kapısında nöbet bekliyor.
BABA MAVİ’DEN SELAM VAR
Mahmutlar Post Gazetesi olarak baba Mustafa Mavi’ye Emrah’ın son durumunu sorduk. Mavi, “Öncelikle oğlum Emrah Mavi’ye sahip çıkan Mahmutlar halkına çok teşekkür ederim. Bize Mahmutlar halkı hariç hiç kimse sahip çıkmadı. Komşum Eren Bahçeci bizim haberimiz olmadan Mahmutlar Post Gazetesi aracılığıyla yardım kampanyası başlatmış. Mahmutlar halkı duyarlılığını bir kez daha göstererek bizlere çok sahip çıktılar. Mahmutlar halkı olmasaydı şu anda ne durumda olacağımızı tahmin bile edemezdim. Tüm Mahmutlar halkına çok selam eder, teşekkür ederim. Oğlum Emrah’ın lösemi hastalığı için 16 Mart 2018 günü Antalya Akdeniz Üniversitesi’ne yatışı yapıldı. 28 Mart 2018 günü ameliyatı gerçekleştirildi. Başarılı bir ameliyat oldu. Kök hücrelerinin uyum sürecini bekliyoruz. Yalnız bir odada oğlum Emrah iyileşmesini bekliyor. Mahmutlar halkına bir kez daha teşekkür ediyoruz, Mahmutlar halkı sayesinde ayakta duruyoruz. Eren Bahçeci başta olmak üzere Mahmutlar’daki tüm halka teşekkür ederim” dedi.
 
 

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız