ERFİT’te yeni bölümler

Ana Sayfa » Haberler » Magazin » ERFİT’te yeni bölümler
Paylaş
Tarih : 20 Nisan 2015 - 9:08

DSC_0174Spor birçok yönden iş hayatına benzer, diğerleri kadar iyi ya da daha iyi olmak istersiniz. Başarılı olmak için zinde olmalısınız. Zinde ve yetenekli olduğunuz zaman iş hayatınız da da başarılı olursunuz. Erfit Spor Salonu Mahmutlar ve bölge halkına bu imkanı spor’un her yönüyle vermeyi amaçlamış. Erfit Spor Salonu bünyesinde oluşturulan Kick box bölümü geçtiğimiz günlerde açılışı Erfit Spor üyelerinin katılmıyla gerçekleşti.

Profesyonel hocaları ile hizmet veren Erfit Spor Salonu spor üzerine bölgeye yaptığı yeniliklerin devamını geleceğini açıklayan işletmeci Erdal Güner, “Fitness salonumuzda son derece modern spor aletlerimizle profesyonel deneyimli hocalar eşliğinde her kategori de hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kickbox bölümünü seçkin davetlilerimiz eşliğinde hizmete sunduk. Gönlü sporla coşan spor aşkı ile yanıp tutuşan tüm halkımızı Erfit Spor Salonuna bekliyoruz” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Güney görevden alındı
Güney görevden alındı

2014 yılından bu yana Büyükşehir Koordinatörü olarak mesai yapan Hüseyin Güney’in görevine İçişleri Bakanlığı talimatı doğrultusunda

Demir’e Mahmutlar’dan ziyaret
Demir’e Mahmutlar’dan ziyaret

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir’e hayırlı olsun ziyareti için Mahmutlar’dan bir gurup esnaf ziyaret de bulundu.

Korkmaz’a 2 ödül birden
Korkmaz’a 2 ödül birden

Mahmutlar’lı Üniversite öğrencisi Selman Korkmaz Alanya’da düzenlenen Fotoğraf yarışmasında 1.cilik ödülü ve Mansiyon ödülü