Eski bayramları özlemişiz..

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Eski bayramları özlemişiz..
Paylaş
Tarih : 11 Eylül 2017 - 11:41

bc6db5c5-851d-44ae-b206-bf030f08346b DSC_0071Üç Kurban Bayramı sonrası Mahmutlar’da halk bayramlaşması gerçekleşti. Mahmutlar Post Gazetesi’nin gündeme taşıdığı “Halk Bayramlaşması” BSR İnşaat Mahmutlarspor organizasyonunda gerçekleşti.

Mahmutlar’ın eski Belediye Başkanlarının birçoğunun katıldığı Halk Bayramlaşmasına Hüseyin Taşer ve Ali Çelik’in katılmadığı görüldü.

Mahmutlasrpor Başkanı Yılmaz Bağışlar Halk Bayramlaşmasına katılanlara ve organizasyona destek veren kurum, kuruluş ve siyasi parti temsilcilerine teşekkür etti.

“GELECEK NESİLLERE ÖRNEK”

Belediyemiz kapatılmadan önceki dönemlerde her bayramda bayram çadırları kurulur, burada belirlenen gün ve saatte halkımız gelerek birbiriyle bayramlaşırdı. Büyükşehir yasası ile Belediyemiz kapandı ilçelik beklerken, mahalle yapıldı. Üç bayramdır bu halk ve yeni gençler bu bayramı hiç tadamadılar.

Mahmutlar Post Gazetesi’nin gündeme taşımasıyla birlikte BSR İnşaat Mahmutlaarpor bayramlaşmayı organize etti. Halk Bayramlaşmasına katılan halkımız çok mutlu olduğunu şu sözlerle yorumladılar‘Mahmutlar’da Bayramlaşmalarımız iyi ki yeniden başladı’.

ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARIMIZDA KATILDI

Eski Belediye Başkanlarımızdan Şükrü Top, Mustafa Şahin, Alaattin Çakır, Murat Can organizasyona katılırken, Hüseyin Taşer ve Ali Çelik’in katılmaması dikkatleri çekti.

Bayramlaşmaya Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Ersin Özdemir, Eski emekli askerler, oda başkanları, meclis üyeleri, Mahmutlar Taksi esnafları ve halkında katılması dikatlerden kaçmadı.

BAĞIŞLAR, TEŞEKKÜR ETTİ

Mahmutlarspor’un organize ettiği “Halk Bayramlaşması”na AK Parti, CHP, MHP Mahalle Teşkilatları, Mahmutlar Muhtarlığı, Mahmutlar İlçe Yaptırma Palatformu, Mahmutlar Post Gazetesi, Mahamutlar Sanayi Kooperatifi, Restaurantçılar ve Lokantacılar Derneği, Mahmutlar Halk Otobüsleri Koopereatifi’ne desteklerinden dolayı teşekkür eden BSR İnşaat Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar, Bu bayramlaşmalar bundan böyle daha geniş katılımlarla ilelebet sürecektir. Mahmutlar halkına bu gibi organizasyonlara daha etkin katılımlarınızı bekliyoruz. Mahmutlar Spor olarak organizasyonluğunu üstlendiğimiz Mahmutlar Halk Bayramlaşmasına komite olarak destek veren Muhtarlığımıza, Kurum ve Kuruluşlara çok teşekkür ederim” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

 Lağım gibiyiz…!
 Lağım gibiyiz…!

Geçtiğimiz hafta Arıtmadan gelen ağır fosseptik kokusu Mahmutlar’da yaşayan halkı canından bezdirdi. Bakteri aşılama çalışmaları ile kokunun

Esnaflardan MAHKOD’a destek
Esnaflardan MAHKOD’a destek

Mahmutlar’ın şehirleşmesi için kurulan Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD’a esnaf desteği sürüyor. Geçtiğimiz hafta MAHKOD’a

Devletin imkanları hoyratça kullanılıyor
Devletin imkanları hoyratça kullanılıyor

Mahmutlar’ın eniştesi Eski Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya Yayla yollarındaki karayollarının çalışmasını eleştirdi. Her gün yayla