Esnaf odası yemek verdi

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Esnaf odası yemek verdi
Paylaş
Tarih : 06 Nisan 2015 - 10:20

DSC_0162Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından geleneksel hale getirilen teşekkür yemeğinin bu yıl da 2.’si düzenlendi.

Geçtiğimiz hafta Cumartesi Günü Mahmutlar Düğün Salonunda gerçekleştirilen ve Mahmutlar’lı Esnaflar ile birlikte bir araya gelen Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir, geleneksel hale getirdiği teşekkür yemeğini bu yıl da devam ettirdi. 

Eline aldığı yemek kepçesiyle esnaflara bir bir yemek veren Nuri Demir teşekkür yemeğini her yıl düzenleyeceklerini bildirdi. Düzenlenen yemeğe Gökbel Güreş Ağası ve ALTSO Turizmden Sorumlu Meclis Üyesi Kerim Yılmaz (Kasımoğlu) ve bir çok sayıda Mahmutlar’lı esnaf katıldı.
Haber / Resul BAŞ

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar