Esnafın babası Mahmutlar’da

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Esnafın babası Mahmutlar’da
Paylaş
Tarih : 11 Aralık 2017 - 15:13

ESNAF13 Ocak’ta yapılacak Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri için çalışmalar aralıksız sürüyor. Esnaf odası başkanı Nuri Demir seçim çalışmaları kapsamında Mahmutlar’a gelerek üyelerle bir toplantı gerçekleştirdi. Duygusal bir konuşma yapan Başkan Nuri Demir’i üyeleri bağırlarına bastılar. Demir, “Ben esnafın babasıyım. Üyelerimin derdinde, kederinde, iyi gününde hep yanında oldum. Bir dönem daha destek verirseniz, bu gayretlerim daha da artacak” dedi.

ÇALIŞMALAR ESNAF İÇİN

Demir, “Dört yıllık dönemimde basit usul muhasebe ücretini kaldırdık. Cenaze aracı alarak gurbetçi esnaflarımızın cenazelerini 68 vilayete gönderdik. Türkiye genelindeki BP İstasyonlarından %3 indirim almalarını sağladık. Alanya’da bulunan iki özel hastane ile protokol imzalayarak %15-25 arasında indirim aldık. Tüp, su, mobilya, beyaz eşya firmaları ile anlaştık %10-15 arası indirim sağladık. Çalışmalarımız hep esnaf üyelerimiz için oldu” dedi.

HİÇ DURMADIK ÇALIŞTIK

“Görev sürem boyunca hiç durmadık çalıştık” diyen Başkan Demir, “Uzak yakın demedik, esnafımızın veya yakınlarının cenazelerine katıldık. Düğünlerinde yanında olduk, kurum kuruluşlarındaki sorunları bizzat giderek çözdük. Üye ayrımı yapmadık. Odamızda öğle arasındaki mesaiyi kaldırdık” dedi.

AKTİVİTELERDE BULUNDUK

Milli kimliğimizi oluşturan değerlerimizden olan Ahilik kutlamasına katıldık. Esnaflarımızın birlik beraberlik içinde olması için farklı yerlerde kaynaşma yemekleri düzenledik açıklaması yapan Başkan Nuri Demir, “Üyelerimizin verimliliği artsın diye yabancı dil kursu verdirdik ve devam edeceğiz. Üyelerin çocukları için düğün salonlarında %50’sini oda olarak karşılayacağız. Sosyal ve kültürel etkinlikler çerçevesinde Çanakkale, İstanbul, Karadeniz, Mevlana gibi tarihi turistik geziler düzenledik ve düzenlemeye devam edeceğiz” dedi. Toplantı sonunda üyeleri Demir’i açıklamalarından dolayı alkışlayarak kutladılar.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar