Fark yaratmak böyle olur

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Fark yaratmak böyle olur
Paylaş
Tarih : 11 Aralık 2017 - 15:18

1c22fb94-5a29-44f3-ad62-873a04be15a7Mahmutlar Kılıçaslan İlkokulu Müdürü Fatma Ayan gönülleri bir kez daha fethetti.

Eğitim ile ilgili aktif faaliyetleri ülke gündeminde yer edinen ulusal TV’lerde programa katılan, Türkiye’yi yurt dışında temsil eden, Fark Yaratanlar projesinde Türkiye 1. Olan Fatma Ayan şimdi de kitaplara konu oldu.

Editörlüğünü Prof. Dr. Mustafa yavuz, Doç. Dr. Derya Yıldız ve Dr. Deniz Gülmez’in yaptığı “Fark Yaratan Eğitim” uygulama örnekleri adlı kitap tüm Türkiye’deki Eğitim camiasına ulaştırıldı.

26 Fark yaratan eğitimcinin konu alındığı kitapta Mahmutlar Kılıçaslan İlkokuluna tam 16 sayfa ayrıldı. Mahmutlar Post Gazetesi olarak eğitimcimiz Fatma Ayan’a kucak dolusu saygı ve sevgiler gönderiyoruz. Ülkemizin eğitim dalındaki başarılarından Mahmutlar’ımızın ismini tüm ülkeye taşıyan eğitimcilerimizin çoğalması dileğiyle daha nice başarılı günler temenni ederiz.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar