Mahmutlar’a Filistinli yatırımcılar geldi. Mahmutlar’da 2 yıldır hizmet veren Rayan Emlak Ortaklarından Şükrü Öğütçü Uluslararası yatırımcılardan olan Filistinli, Riyad Ghaith, Lafi Ghaith ve Dr. Ali Ghaith’i, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin ve Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel ile tanıştırdı.
Mahmutlar Migros Market arasında bulunan Sun Alpetra Restaurant’da kalabalık bir ortamda gerçekleşen tanışma merasiminde orta doğuya özel yemek olan Safran Pilavı üzerinde kuzu kaburga konuklara ikram edildi.
Mahmutlar ve Alanya Bölgesinde yeni yatırımlar yapmak için bölgeye gelen isimler Alanya çok güzel bir şehir. Bu şehirde olmaktan mutlu olduk” dediler
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, tanışma organizasyonunda basına açıklamalarda bulundu.
Şahin, “Filistinli yatırımcılar Riyad Ghaith, Lafi Ghaith ve Dr. Ali Ghaith’i ve dostları Şükrü Öğütçü ve diğer sektör temsilcileri ile bir araya geldik. Alanya’mız, Mahmutlarımız kısacası bölgemiz ekonomisi hakkında önemli bilgiler aktardık. Filistinli işadamlarına Alanya’mıza yatırım yapmaları için çağrıda bulunduk. Alanya’mıza dünyanın her yerinden yatırım yapmak için gelenler var. Kendilerine hoşgeldiniz diyorum, bölge ekonomisini hareketlendirecek projelerimiz var” dedi.