Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) katkılarıyla Alanya’da kampa giren Finlandiya Güzellik Yarışması finalistleri, Tavşandamı’nda düzenlenen organizasyon ile turizmciler ve basın mensuplarına tanıtıldı

FİNLANDİYA’NIN resmi güzellik yarışması Miss Finland’ın 10 finalisti Alanya’da kampa girdi. Güzeller Alanya’ya ayak basar basmaz şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini içeren yerlerinde çekimlere başladı. Alanya Turizm Tanıtma Vakfı ALTAV ) öncülüğünde Alanya Belediyesi başta olmak üzere sponsorların katkılarıyla Alanya’ya alınan kamp, Finlandiya pazarında ülke ve Alanya tanıtımı açısından büyük önem taşıyor.

MANZALARI TANITIM

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Tanıtma Vakfı (ALTAV) ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) yöneticileri ile çok sayıda turizmcinin katıldığı tanıtım gecesinde görücüye çıkan Miss Finland 2018 finalistleri, güzellikleri ile adeta nefesleri kesti. Tanıtımın ardından düzenlenen kokteylde davetliler ile sohbet de eden güzeller, Alanya’ya geldikleri için çok mutlu olduklarını ifade ettiler.