Gazeteciler ve siyasiler iftarda buluştu

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Gazeteciler ve siyasiler iftarda buluştu
Paylaş
Tarih : 29 Temmuz 2013 - 15:32

gazift24 Temmuz Dünya Gazeteciler Günü önceki akşam Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından düzenlenen bir iftar yemeği ile kutlandı

24 Temmuz Dünya Gazeteciler Günü, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) nin geleneksel iftar yemeği ile kutlandı. AGC yönetimi tarafından düzenlenen iftar yemeğine gazetecilerin yanı sıra, Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, Gazipaşa Kaymakamı Muhittin Pamuk, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Erkan Dur, MHP eski Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, belde belediye başkanları, Abdullah Sönmez, Adem Murat Yücel, Mustafa Aras, Kerim Ertekin, Musa Özdemir, Murat Can, dernek ve oda başkanları ile siyasi parti temsilcileri katıldı. Çok sayıda kişinin katıldığı iftarın hazırlıklarını ise, Hapy Hasan Wawe ve Galatasaraylılar Derneği çalışanları gerçekleştirdi. AGC Başkanı Mehmet Ali Dim ve yardımcıları Rıza Yanık ile Gaye Coşkun, konukları karşılayıp, davetlilerle tek tek ilgilendiler.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar