Gençlerden örnek davranış

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Gençlerden örnek davranış
Paylaş
Tarih : 29 Temmuz 2013 - 15:28

gitarMahmutlar Caddelerinde Avrupa Caddelerinde gördüğümüz görüntüleri görmek mümkün. Geçtiğimiz hafta içerisinde Mahmutlar Yeni Mahalle Barbaros Caddesi üzerinde iki gencin, gitar çalıp, şarkı söyleyerek harçlıklarını çıkardıklarına şahit olduk.

Mahmutlar Post Gazetesi olarak örnek teşkil ettiğine inandığımız bu güzel görüntü inşallah Mahmutlarımızda yayılır. Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Lisesi Öğrencisi Batuhan ile Turizmde çalışan Mardinli Mahmutlar ikilisinin bu örnek davranışını gören vatandaşlar, “Burada gençlere kötü alışkanlık yapmayıp, Caddelerde müzik yaparak, okul harçlıklarını çıkartıyorlar, hemde turizme farklı bir bakış boyutu getiriyorlar. İnşallah bu görüntüler beldemizde yaygın hale gelir ve güzel görüntülere sahip oluruz. Ayrıca Caddelerimizde dilenci değil, ayyaş, sarhoş değil, böyle güzel görüntüler görmek istiyoruz” dediler.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar