DSC_0003CHP Alanya Gençlik Kolları Alanya’daki CHP’lileri kahvaltıda buluşturdu. Oba’daki bir restaurantta bir araya gelen CHP’liler günün gündem maddesi üzerinde yorumlar yaptılar.
CHP Alanya Gençlik Kolları Başkanı Çağdaş Erdem’in yaptığı konuşma ile başlayan program İlçe Başkanı Ali Takavut’un konuşması ile sürdü. Kahvaltıya Eski Milletveki Osman Özcan, Meclis üyeleri, Mahmutlar CHP Mahalle Başkanı Ahmet Asil, Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top ve kalabalık CHP’lilerin katıldığı görüldü.
Başkan Çağdaş Erdem’in yaptığı konuşmada, “Bizler memleketi tüm rafları ithal mallarla dev bir süper markete dönüştüren, Türkiye’yi ürettiğinden fazlasını tüketen bir ülke haline getiren, yurttaşları icralık eden, vatandaşın kazandığını değil geleceğini harcamaya mahkum eden, gençlerimizin işsiz kalmasını, halkımızın borç altında ezilmesini, köylerdeki tarlalarımızın kurumasını, ailelerin yoksullaşmasını görmezden gelen bu hükümetin, ülkemizi soktuğu dar boğazdan çıkmak için gençlerimizle kadınlarımızla ve vatanını seven tüm halkımızla el ele verip ülkemizin geleceğine sahip çıkacağız” dedi.