Göbüt ALTSO meclisi’nde

Ana Sayfa » Haberler » Güncel »  Göbüt ALTSO meclisi’nde
Paylaş
Tarih : 03 Temmuz 2018 - 13:34

Mahmutlar Restaurantcılar ve Lokantacılar Derneği Başkanı Nurattin Göbüt, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Meclisine girdi. Mahmutlar’ın sorunlarını Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e ileterek, “sorunları çözmeye çalışacağız” diyen Göbüt Mahmutlar Post Gazetesine özel açıklamalarda bulundu.

Göbüt, “Değerli esnaf arkadaşlarım 4 Nisan 2018 tarihinde yapılan ALTSO seçimlerinde Mehmet Şahin’in listesinden ticaret odası Meclis üyesi olarak meclise girdim.

Bizde bölgemizin meclis üyesi olarak ticari anlamda gelişmesi için elimizden geleni yapacağız. Sorunlarımızı sıkıntılarımızı belediye başkanımız Adem Murat Yücel’e ve ALTSO Başkanımız Mehmet Şahin’e ileteceğiz.

HANUTCULUĞA İZİN VERMEYİZ

Sizlerin sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz.26 Haziran 2018 tarihinde yapılan ALTSO Meclis toplantısında görüşülen konuların başında çığırtkanlık ve hanutçuluk yapan işyerleri ve personellerinin turizme ne kadar zarar verdiği bu konunun hassasiyetle takip edileceği vurgulandı. Alanya Belediyesi Başkanımız Sn. Adem Murat Yücel’le yaptığımız toplantılarda kendisinin de bu konuda çok hassas olduğunu biliyorum.

Turiste misafir gözü ile bakarsak ve misafirperver bir toplum olduğumuzu unutmaz isek olay kendiliğinden çözülür. Mahmutlar Restaurantcılar ve Lokantacılar Derneği Başkanı olarak Hanutculuğa kesinlikle izin vermeyiz.

BAŞKAN YÜCEL MAHMUTLAR ESNAFINDAN MEMNUN

Mahmutlar ve Mahmutlar esnafı bana göre Alanya bölgesinin en huzur verici duyarlı toplumu olduğunu düşünüyorum. Başkan Adem Murat Yücel Mahmutlar ve Mahmutlar esnafından memnun olduğunu çeşitli toplantılarda dile getirmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bizler düzgün çalışırsak, düzgün eleman çalıştırır isek kesinlikle kazanan biz oluruz. Hanutçuluk ve çığırtkanlığı yıllardır takip ediyoruz. Restaurantlarımız bu konuda duyarlı ve tenezzül etmiyor. Genelde yerleşik yabancı müşterilerimiz olduğu için onlar evden çıkarken nereye gideceğini planlıyorlar.

NOTER VE FAKÜLTE SÖZÜNÜN TAKİPCİSİYİZ

ALTSO Başkanımız Mehmet Şahin Ticaret Odası seçim öncesinde vermiş olduğu seçim bildirisinde Mahmutlarımıza bir noter ve fakülte sözünün de takipçiyiz. Kendisi ile bu konuları görüşmekteyim olumlu gelişmeler olduğunu biliyorum zamanı geldiğinde kendisi açıklama yapacaktır. Ticaretle ilgili tüm esnaf arkadaşlarımızı bilmelerini isterim. Planlanan ve planlanacak olan konularla ilgili başkanımızla istişare ederek Mahmutlar’a katkı sağlamak başlıca görevlerimizdir” dedi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Türel’den on numara hizmet
Türel’den on numara hizmet

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’daki en önemli sosyal hizmet yatırımlarından biri olan Hasta Yakınları Sosyal ve Kültürel