Gökbel’e Sümer Ezgü geliyor

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Gökbel’e Sümer Ezgü geliyor
Paylaş
Tarih : 29 Temmuz 2013 - 15:30

sumer_ezguGeleneksel 9’ncu Gökbel Yaylası Pehlivan Güreş Şenliklerinin hazırlıkları sürüyor. Güreşlerde 300 dolayında pehlivanın mücadelesinin yanı sıra Sümer Ezgü konser verecek.

Geleneksel 9’ncu Gökbel Yaylası Pehlivan Güreş Şenlikleri’nin hazırlıkları sürüyor. Gökbel’de 300 dolayında pehlivan mücadelesinin yanı sıra Türk Halk müziğinin sevlen seslerinde Sümer Ezgü konseri ile halk coşacak.

Ramazan ayını nedeniyle 17-18 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan 9. Geleneksel Gökbel Yaylası Yağlı Pehlivan Güreş Şenlikleri için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Kestel Belediye Bakanı Adem Murat Yücel ve güreş ağası Mustafa Boz çalışmalara hız verdi.  Şenliğin ilk günü off-road ve folklor gösterileri, lazer şov ve akşam ise Sümer Ezgü konseri yapılacak. İkinci günü ise sabah saat 09.00’da yağlı pehlivan güreşleri başlayıp başpehlivanın belirlenmesiyle güreşler sona erecek

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar