Gözlükte ALESO indirimi

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Gözlükte ALESO indirimi
Paylaş
Tarih : 17 Nisan 2018 - 9:03

ALESO Başkanı Demir Alanya İmaj Optikle protokol imzalayarak gözlüklerde yüzde 50’ye indirim sağladıklarının mücadelesini esnaflarına duyurdu.

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO) Başkanı Nuri Demir Alanya İmaj Optikle protokol imzalayarak gözlüklerde yüzde 50 indirim sağladı. Esnaflarının her şeyin en iyisine layık olduğunu söyleyen Demir “Siz değerli esnaflarımıza bir nebze de olsa katkıda bulunmak ve destek olma düşüncesi ile Alanya İmaj Optik ile protokol yaparak fiyat listesi üzerinden optik gözlüklerde net % 50, güneş gözlüklerinde % 50 ve lens alımlarında %40  indirim sağlanmıştır. Bu indirim konusunda esnaflarımıza gerekli indirimi sağlayan Optisyen Sabahat Uslu ve ekibine esnaflarımız adına ALESO olarak teşekkür ederiz” dedi.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar