26758582_10210397776932055_5093781824772889200_oUzun bir süredir yeni yapılan Mahmutlar Küçük Sanayi Kooperatifinin altyapı su ve yağmur gideri Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması bekleniyordu. Sanayi Yönetimi Hüseyin Güney’e ziyarette bulundu. Güney yatırımın yapılması için çalışmalar başlattı.
Bilindiği gibi yeni yapılan sanayii dükkanları içerisinde yağmur drenajı ve atık su giderinin olmaması nedeniyle üyeler kendilerine ait iş yerlerinde kavuşamıyordu. Bu konuda haklı olarak üyeler sanayi yönetimine sitem ediyorlardı.
GÜNEY, “YATIRIM YAPILACAK” DEDİ
Geçtiğimiz hafta Mahmutlar Sanayi Kooperatifi Başkanı Hüseyin Sandal, yönetici Hasan Korkmaz ve Denetleme Kurulu Başkanı Mesut İlhan Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret de Antalya Büyükşehir Kanalizasyon Daire Başkanlığını arayan Güney sorunun giderilmesi için adımlar attı.
GÜNEY, DAİRE BAŞKANINI ARADI
Mahmutlar Küçük Sanayi Kooperatifi alt yapı su ve yağmur suyu drenajı hattı dosyasını Güney’e sunan Başkan Hüseyin Sandal, “Sanayideki tüm işler bitti. Sanayinin açılması için altyapının tamamlanması gerek. Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak bize yardımcı olun” dedi.
Dosyayı inceledikten sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi kanalizasyon daire başkanı ile telefonda görüşen Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Mahmutlar Küçük Sanayi sitesi ek bölümü için ihale sözü aldık dedi. Güney’e yardımları için teşekkür eden Başkan Hüseyin Sandal, “Mahmutlar’daki ek sanayimizin esnafları Antalya Büyükşehir tarafından yapılacak alt yapı yatırımının hayata geçmesini bekliyordu. Antalya Belediyesi’nin Alanya Koordinatörü olarak bizlere yardımcı oldunuz, Mahmutlar Sanayi Kooperatifi üyeleri adına size teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız