Güney uyardı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Güney uyardı
Paylaş
Tarih : 20 Nisan 2015 - 9:27

_DSC5411MAHMUTLAR Restaurantçılar Lokantacılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Göbüt ve Yönetim Kurulu üyesi Sertaç Kılıç,  Mahmutlar sahil büfeleri ile ilgili bilgi vermek için Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’i ziyaret ettiler.

‘Sahil büfeleri ölçü ve saat kriterlerine uymuyor’ diyen dernek başkanı Nurettin Göbüt’e, Koordinatör Hüseyin Güney, “Tüm sahil bandında büfelere yasal çerçeveler ölçüsündeki  kriterler uygulanacaktır” dedi.

“TÜM BÜFELER AYNI KRİTERDE”

Güney, “Sanki bir yasal boşluk varmış gibi Kestel ve Mahmutlar sahilinde akşamda sabaha sahile büfeleri, inşaa edildiğini duyduk. Derhal müdahale ederek, durdurduk. Büyükşehir denetiminde şuanda Mahmutlar’da 12 sahil büfesi var. Alanya’nın tamamında 41 sahil büfesi bizim yetkimizde. Bu büfelerin tamamında aynı ölçüler ve aynı saat kriterleri uygulanacak. Büfeler daha önce yetki alanımızda değildi, bundan sonra yetki alanımızda” dedi.

“BARBAROS SEZONA HAZIR”

Barbaros caddesinin parke taşlarının bozulduğunu ifade eden Dernek yöneticilerine cevap veren Güney, “Barbaros Caddesi’nin yollarını yapmaya başlayacağız. Barbaros Caddesi sezona hazır olacak. Mahmutlar’ı tüm sorunlarını ele alan bir program hazırladık” şeklinde konuştu.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar