Hargani DTO’da

Ana Sayfa » Haberler » Güncel »  Hargani DTO’da
Paylaş
Tarih : 10 Nisan 2018 - 10:57

Antalya Deniz Ticaret Odası kongresini Ahmet Çetin kazandı. Çetin’in meclisine Kestelli Hasan Hargani Görgün girdi. Mahmutlar’da Mahalle Muhtarlığına adaylığını koyan Ali Özdemir Antalyada yapılan seçimlerde oy kullandı.
ANTALYA Deniz Ticaret Odası (DTO) seçiminde yeni başkan Ahmet Çetin oldu. 580 kişinin oy kullandığı seçimlerde Çetin 306 oy alırken, mevcut başkan Bekir İnanç Kendiroğlu ise 272 oyda kaldı. Seçimlerde Mahmutlarlı Turizmci ve Muhtar adayı Ali Özdemir’de oy kullananlar arasında yer aldı. Ahmet Çetin’in listesinden Antalya Deniz Ticaret Odası Meclis Üyesi seçilen isimler ise Alanya’nın tanınmış su sporu istasyonu sahibi Kestelli Hasan Hargani Görgün ve Önder Kabakçı oldu. Kendiroğlu dönemi öncesi de Antalya DTO Meclis Üyesi olan Görgün, seçimin ardından birlikte çalıştıkları Alanyalı denizci Mustafa Gülmez ile birlikte Ahmet Çetin’i kutladılar.  Seçim sonrası açıklamada bulunan Ahmet Çetin, başarılı hizmetlerin kendi döneminde de sürdürüleceğini söyledi.
 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar