Hatalı sollama kazayla bitti

Ana Sayfa » Haberler » Asayiş » Hatalı sollama kazayla bitti
Paylaş
Tarih : 18 Ağustos 2014 - 11:54

DSC_0014Geçtiğimiz hafta Mahmutlar Atatürk Caddesi üzerinde bir aracın sür’atli bir şekilde  solama ya girmesi   sonucu  aynı şeritte seyir halinde olan ve aynasına bakmadan dönüş alan aracın sür’atli bir şekilde  solama yapan araca yandan vurması sonucu iki araç sürüklenerek park halindeki bir araca çarptı.
Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü Mahmutlar Atatürk Caddesi Oktay Cebeci Sağlık Ocağı civarında Gazipaşa İstikametinden Alanya’ya seyir halinde olan yabancı plakalı  13 NLZ 5  aracın aynasına bakmadan Barbaros Caddesine inmek için dönüş aldığı sırada aynı şeritten gelen 51 EA 098 plakalı aracın sür’atli bir şekilde solama yapması sonucu 13 NLZ 5  plakalı araç 51 EA 098 plakalı araca yandan vurması sonucu iki araç sürüklenerek, 25 metre ileride bulunan park halindeki  07 ZG 333 plakalı araca çarptı. Kazada ölen veya yaralanan olmazken, her üç araçta maddi hasar meydana geldi.
Haber / Resul BAŞ

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Fuhuş baskını
Fuhuş baskını

Mahmutlar jandarma Mahmutlar’da fuhuş yapılan otellere baskın düzenledi. Baskın sonrası tutanak tutan Mahmutlar Jandarma birkaç oteli kapattırdı.

Hırsızlar azıttı
Hırsızlar azıttı

Eğitim- Öğretim ve ibadet yerleri hırsızlar tarafından soyulmaya devam ediyor. Alınan tüm önlemlere rağmen hırsızlar dur durak bilmiyor. Mahmutlar

Hırsızlar arsızlaştı
Hırsızlar arsızlaştı

Mahmutlar’da hırsızlık önemli bir gündem maddesi olmaya devam ediyor. Alanya Belediyesi Mobesa kamera sistemini aktifleştirmeli. Her işyerine,