Hatalı sollama kazayla bitti

Ana Sayfa » Haberler » Asayiş » Hatalı sollama kazayla bitti
Paylaş
Tarih : 18 Ağustos 2014 - 11:54

DSC_0014Geçtiğimiz hafta Mahmutlar Atatürk Caddesi üzerinde bir aracın sür’atli bir şekilde  solama ya girmesi   sonucu  aynı şeritte seyir halinde olan ve aynasına bakmadan dönüş alan aracın sür’atli bir şekilde  solama yapan araca yandan vurması sonucu iki araç sürüklenerek park halindeki bir araca çarptı.
Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü Mahmutlar Atatürk Caddesi Oktay Cebeci Sağlık Ocağı civarında Gazipaşa İstikametinden Alanya’ya seyir halinde olan yabancı plakalı  13 NLZ 5  aracın aynasına bakmadan Barbaros Caddesine inmek için dönüş aldığı sırada aynı şeritten gelen 51 EA 098 plakalı aracın sür’atli bir şekilde solama yapması sonucu 13 NLZ 5  plakalı araç 51 EA 098 plakalı araca yandan vurması sonucu iki araç sürüklenerek, 25 metre ileride bulunan park halindeki  07 ZG 333 plakalı araca çarptı. Kazada ölen veya yaralanan olmazken, her üç araçta maddi hasar meydana geldi.
Haber / Resul BAŞ

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kestel’de bir otelde 80 kişi zehirlendi
Kestel’de bir otelde 80 kişi zehirlendi

Kestel de bulunan bir otelde tatil yapan yerli turistlerin bazıları öğleden sonra fenalaşıp kusma ile mide bulantısı şikayetiyle hastaneye götürüldü.

Hırsızlar’dan canı yanan Refik amcanın isyanı
Hırsızlar’dan canı yanan Refik amcanın isyanı

Mahmutlar’da hırsızlık aldı başını gidiyor. Yaz aylarında otellerin Müşterilerini de hesaplarsak Mahmutlar’ın nüfusu 120 binleri buluyor.

 Suriyeliler’den olay üstüne olay
 Suriyeliler’den olay üstüne olay

Alanya’nın İncekum Mahallesi’nde 1 kişinin ağır yaralandığı bıçaklı kavgayla ilgili gözaltına alınan Suriyeli tutuklandı. Geçtiğimiz