Haydi Karadeniz’liler gecesine

Ana Sayfa » Haberler » Magazin » Haydi Karadeniz’liler gecesine
Paylaş
Tarih : 20 Kasım 2017 - 15:34

bg1Alanya Karadenizliler Derneği (ALKARDER), geleneksel hale getirdiği Karadenizliler Gecesi’ni bu yıl 6. kez düzenleyecek. Mahmutlar’ın yakından tanıdığı Alanya Karadenizliler Derneği Yöneticileri Şaban Kaya ve Kayhan Balta Mahmutlar halkını kemençe dinlemeye davet etti.

Gecede Karadenizli ünlü sanatçılar Hülya Polat ve Onay Şahin sahne alacak. Ülkemizde son iki yıldır yaşanan olaylardan dolayı erteledikleri geceyi 24 Kasım Cuma gecesi Beach Club Doğanay Hotel’de yapacaklarını söyleyen ALKARDER Başkanı Mehmet Balıkçı, “6. Geleneksel Karadenizliler Gecesi’nde, Alanya’da yaşayan Karadenizlileri bu gecede buluşturarak kültürümüzü yaşamayı ve farklı kültürlerden kişilerle bir araya gelerek keyifli bir akşamda buluşmayı amaçlıyoruz. Ülke olarak yaşadığımız sıkıntılardan dolayı son 2 yıldır ertelediğimiz bu gecede istiyoruz ki, hemşehrilerimizin kaynaşması için bu gecede bir arada olalım. Sanatçılarımız Hülya Polat ve Onay Şahin’in yer alacağı geceye tüm hemşehri ve dostlarımızı bekleriz” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Pırıltı Eşarp ve Şal 1. Yıl
Pırıltı Eşarp ve Şal 1. Yıl

Mahmutlar’da ilk ve tek olan ve Mahmutlar’ın şehirleşmesinde önemli bir mihenk taşı olan ‘Pırıltı Eşarp ve Şal’ 1. Yılını kutluyor.

First Class’a teşekkürler
First Class’a teşekkürler

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen temsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor’un bu haftaki Güneyspor maç kahvaltısı sponsoru Kargıcak’ta

Karadeniz fırtınası esti
Karadeniz fırtınası esti

  Alanya Karadenizliler Derneği’nin organize ettiği etkinlikte Karadeniz Fırtınası esti. Doğanay Otel’de gerçekleşen yemekli kaynaşma