Haydi Karadeniz’liler gecesine

Ana Sayfa » Haberler » Magazin » Haydi Karadeniz’liler gecesine
Paylaş
Tarih : 20 Kasım 2017 - 15:34

bg1Alanya Karadenizliler Derneği (ALKARDER), geleneksel hale getirdiği Karadenizliler Gecesi’ni bu yıl 6. kez düzenleyecek. Mahmutlar’ın yakından tanıdığı Alanya Karadenizliler Derneği Yöneticileri Şaban Kaya ve Kayhan Balta Mahmutlar halkını kemençe dinlemeye davet etti.

Gecede Karadenizli ünlü sanatçılar Hülya Polat ve Onay Şahin sahne alacak. Ülkemizde son iki yıldır yaşanan olaylardan dolayı erteledikleri geceyi 24 Kasım Cuma gecesi Beach Club Doğanay Hotel’de yapacaklarını söyleyen ALKARDER Başkanı Mehmet Balıkçı, “6. Geleneksel Karadenizliler Gecesi’nde, Alanya’da yaşayan Karadenizlileri bu gecede buluşturarak kültürümüzü yaşamayı ve farklı kültürlerden kişilerle bir araya gelerek keyifli bir akşamda buluşmayı amaçlıyoruz. Ülke olarak yaşadığımız sıkıntılardan dolayı son 2 yıldır ertelediğimiz bu gecede istiyoruz ki, hemşehrilerimizin kaynaşması için bu gecede bir arada olalım. Sanatçılarımız Hülya Polat ve Onay Şahin’in yer alacağı geceye tüm hemşehri ve dostlarımızı bekleriz” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ABC Kreş Yemen Kahvesi’nde
ABC Kreş Yemen Kahvesi’nde

BÖLGENİN tek özel kreşi olan ABC Gündüz Bakımevi Mahmutlar’da bulunan Yemen Kahvesinde öğrenci ve öğrenci velileri ile birlikte kahvaltı

Sun Alpetra açıldı
Sun Alpetra açıldı

Mahmutlar’a Ürdünlü İşadamı Ahmed Mohammet Al Kuran işletmeciliğinde Arap, Türk ve Avrupa mutfağının buluştuğu bir restaurant açıldı. Geçtiğimiz

Charisma kuaför ve güzellik salonu açıldı
Charisma kuaför ve güzellik salonu açıldı

Baylar, bayanlar müjde… Mahmutlar bir güzellik merkezine kavuştu. Artık bakımınız için uzaklara gitmeyeceksiniz. Mahmutlar Atatürk Caddesi 50.