Hedefe az kaldı

Ana Sayfa » Haberler » Spor » Hedefe az kaldı
Paylaş
Tarih : 05 Aralık 2017 - 13:04

DSC_0200 DSC_0208Temsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor şampiyonluk yolundaki en büyük engeli tek golle geçti. Pazar günü Kestel sahasında oynanan BSR İnşaat Mahmutlarspor, Avsallarspor’u 1-0 yenerek bir hafta sonra liderliği tekrar ele geçirdi.

Temsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor’umuzun tek golü birinci yarıda geldi. Vasat bir oyun ortaya koyan BSR İnşaat Mahmutlarspor buna rağmen galip gelmesini bildi.

TAYFA ON NUMARA

Mahmutlar Tayfa taraftar grubu her maçta olduğu gibi bu maçta da tribündeki yerini aldı. 90 dakika hiç durmadan temsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor’a destek veren Mahutlar Tayfa yöneticilerden tam puan aldı. Mahmutlarlılar takımlarını yine yalnız bırakmadılar. 150 kişilik taraftar grubunun arasında Alanya Orman Dairesi Doğal Hayvanları Koruma Müdürü Mevlüt Kodal, Cantaş Yapı Market sahibi Ahmet ünlü, Muhtar adayı Hülya Demir ve yöneticilerde yer aldı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Play-Off garanti
Play-Off garanti

Antalya Güneyspor 1-BSR İnsaat Mahmutlarspor 3. Gurubunda üst üste başarılı sonuçlar alan temsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor Antalya deplasmanında

Şampiyon Selçuklu
Şampiyon Selçuklu

Mahmutlar Göleviz mevkinde bulunan Mahmutlar Selçuklu Ortaokulu Alanya bölgesinde gerçekleşen Okullar arası Hentbol turnuvasında şampiyon oldu.

Mahmutlarspor’a destekler sürüyor
Mahmutlarspor’a destekler sürüyor

BSR Mahmutlarspor’a esnafların desteği sürüyor. 1. Amatör ligin 2. Yarı başlama maçları öncesi Angel’s Ocakbaşı restauranta kaynaşma