Her yer berbat

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Her yer berbat
Paylaş
Tarih : 18 Temmuz 2016 - 13:11

DSC_0045Büyükşehir Belediyesi içme suyu ishale hattı döşüyor Mahmutlar’a, Kestel’e, Kargıcak’a. Güzel mi çok güzel. Buraya kadar her şey doğal ve olağan.

Peki, güzel olmayan ne? Olumsuz olan ne?
Başta Atatürk Caddesi olmak üzere Yangılı Caddesi, Vatan Caddesi, Ahmet Yatmaz Caddesi, Selahattin Yaman Caddesi, pelli perişan delik deşik. Şimdilik bu caddeler, daha diğer denize dikey caddelerde kazılacak. Diyeceksiniz ki kaliteli içme suyu gelmesi için elbetti kazı yapılacak hiç  sancısız doğum olur mu. Elbette olmaz elbette kazılacak. Mesele şu kazılan her yer layığı ile üstü kapatılıp halkın hizmetine sunulmuyor. Her yer batık, çıkık çukur. Her yer toz çamur ve kirli maalesef müteahhit firma döşediği borudan sorumlu üst yapıyı kim yapacak. Büyükşehir Belediyesi veya alt belediye.  Halkımız kimin yağacağına bakmıyor yolların biran önce yapılmasını tozdan çamurdan kurtulmayı bekliyor haberiniz olsun.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar