12525445_939302509457135_2869573315454743655_oMahmutlar’da yaşayan bir vatandaş Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top’a bir dilekçe yazarak bisiklet yolu istedi.
Mahmutlar‘da  yaşayan bir vatandaş bisiklet yolu için Muhtar Ahmet Top‘a dilekçeli başvuruda bulundu. Mahalle halkının uzun süredir dile getirdiği bu isteği Necati Aktaş isimli bir vatandaş dilekçe ile muhtarlığa müracaat etti.
Aktaş’ın dilekçesi “Satırlarıma özür dileyerek başlıyorum. Bir Alanya’mız var diyoruz, bence de dünyanın merkezi Alanya canımı incitiyor. Emekliyim, aynı zamanda eski futbolcuyum. Alanya Mahmutlar arasında günde 1-2 defa bisikletle gidip geliyorum. Bisiklet yolumuz ise yok. Ayrıca deve dikeni yüzünden lastik patlamasından gına geldi. Marmaris’de her evin önünde kadar bisiklet yolu var. Alanya’da ise bisiklet yolu ve kaldırım büyük sorun.”
Dilekçeyi kabul eden Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top, gerekli mercilere ileteceğinin sözünü verdi ve vatandaşların bu tür sorunlarını muhtarlığa dilekçe olarak verebileceklerini belirtti. Konuyu takip edeceğini belirten Top, “Sorunların çözümü için; daha iyi, daha temiz çevre, yeşil doğa gerek, eğitim gerek, sağlık gerek daha modern kent gerek” dedi.