Hizmet yoksa oy da yok!

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Hizmet yoksa oy da yok!
Paylaş
Tarih : 13 Mart 2018 - 10:14

HİZMET‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat muamelesi yapıyorlar, yoksa Mahmutlar’a bir garezleri mi var? Hizmet yoksa oy da yok” dediler.

2014’de uygulanan Büyükşehir yasası ile birlikte belediyemiz kapandı. 4 yıldır Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Alanya Belediyesi Mahmutlar’a hangi yatırımları yaptı, hangi hizmetleri verdi? Halkımız, “Yatırım yok, hizmet yok” diyerek siyasetçilere isyan ediyor. Seçim zamanı kapımızı çalıyorlar ondan sonra yok oluyorlar” dediler.

ÜVEY EVLAT MIYIZ;?

22 bin seçmenli, 34,975 resmi nüfuslu, 10 bin yabancı uyruklu vatandaşın yerleşik yaşadığı Mahmutlar’da Düğün salonu yok, kültür merkezi yok, Fakülte yok, meslek lisesi yok, spor sahası yok, yerel yöneticiler Mahmutlar’a üvey evlat muamelesi uygularken, birçok vatandaş, ‘siyasetçilerin Mahmutlar’a bir garezi mi var?’ diye soruyor.

TEPKİLE RÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Mahmutlar’ın kalkınmasını istemiyorlar mı?’ diye soran Mahmutlar halkı, Mahmutlar’ı hiçe sayanları zamanı gelince sandığın başında bizde hiçe sayarız. Belediyemiz kapandıktan sonra Mahmutlar’a hiçbir yatırımda bulunmadılar. Yapılan iki park bir asfalt. Mahmutlar’ın ihtiyacı olan Düğün Salonu, Kültür Merkezi, Spor sahaları, Kapalı Spor Salonu, Fakülte, Noter, Denizin taşlarının kırılması, sosyal alanlar, sosyal faaliyetler gibi yatırım ve hizmetler yapılmıyor. Onbinlerce konutu bulunan Mahmutlar acaba Büyükşehir Belediyesine ve Alanya Belediyesine ne kadar harç ve vergi ödüyor. Mahmutlar’dan alınan vergilerin dönüşü niçin Mahmutlar’a yapılmıyor. Bizleri susuyor diye uysal koyun sanmasınlar bize de elbette birgün sıra gelir, bizde orada konuşuruz” dediler

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Çavuşoğlu, “Zaman sarılma zamanı”
Çavuşoğlu, “Zaman sarılma zamanı”

Hemşerimiz Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Mahmutlar’a gelerek AK Parti Mahmutlar seçim ofisini açtı. Geniş koruma ordusunun kuş uçurtmadığı