İftarda ‘Arayan Adam’ eylemi!

Ana Sayfa » Haberler » Politika » İftarda ‘Arayan Adam’ eylemi!
Paylaş
Tarih : 22 Temmuz 2013 - 15:20

arayanadamEylemleri ile adından söz ettiren Ferhat Gedikli, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’da kurduğu iftar sofrasında da eylemlerine yenisi ekledi. El feneri ile vatandaşların gözlerine ışık tutan Gedikli, ‘Küfsüz ve özünde halkın temsilciliği olan adamı arayan adam’ başlıklı bildiri dağıttı.

Alanya’da yaptığı tek kişilik eylemlerle adından söz ettiren 65 yaşındaki emekli Ferhat Gedikli, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’daki iftar sofrasında da kendini gösterdi. El feneri ile partililerin gözüne ışık tutan Gedikli, Antalya BŞB Başkanı Mustafa Akaydın, CHP İl Başkanı Devrim Kök ve diğer partililere ‘Küfsüz ve özünde halkın temsilciliği olan adamı arayan adam’ başlıklı bir bildiri dağıttı. Partililerin ilk başta şaşırdığı eylemine devam eden Gedikli’nin bildirisinde şunlar yazıyor: “Halkın temsilcileri, ışığınızla kendi menfaatlerinizi değil, halkın menfaatlerini aydınlatın ve halkın ışığı olun. Karanlığın ruhunu söndürürse siz de ateşleyin. Ateş söndü mü ikinci kez, üçüncü, beşinci, yüzüncü, binince kez yakın. Yakarken yorgunluk nedir bilmeyin. Çevreniz aydınlanana kadar kendiniz de ateşböceği gibi yanın, yanın. Başkalarını da tutuşturun. Yolunuzda çabuk başarı beklemeyin, beğeni ve saygı yerine alay, iftira ve kin yardım yerine bana dedikleri gibi deli de derler. Onlar bilmezler, Cumhuriyeti deliler kurdu, kendini akıllı zannedenler bu hale getirdi. Yüzlerce binlerce yüz binlerce, on binlerce, milyonlarca aydınlığı sevmeyen Cumhuriyet düşmanları ışıklı davanızı söndürür. Ama siz yeniden, yeniden ateşleyin. Yakın, yakıp tutuşturun, uyanın, uyanın söndürmeye çalıştıkları Mustafa Kemal Atatürk’ün devrimleridir” dedi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hizmet yoksa oy da yok!
Hizmet yoksa oy da yok!

‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat

AKP’de ‘Savaş’ sürüyor
AKP’de ‘Savaş’ sürüyor

AK Parti Alanya kongresinde liste sürprizi yaşayan Mahmutlar’lı AK Partililer Mahmutlar’da AK Parti teşkilatının kurulmasını geciktiriyorlar.

Siyasetin merkezi düttürünün kahvesi
Siyasetin merkezi düttürünün kahvesi

Mahmutlar’da siyaset düttürünün kahvesinde şekilleniyor. Hergün bu kahvede toplanan Mahmutlar halkı Türkiye, Antalya, Alanya ve Mahmutlar siyaseti