İşte birlik

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » İşte birlik
Paylaş
Tarih : 18 Temmuz 2016 - 13:09

13537541_1112840012122302_400988249256428_nGeçtiğimiz Bayram öncesi Kargıcak’ta yeni bir birlik beraberlik projesi ortaya konuldu. Ülkemizin birçok bölgesinde uygulanan Bayram öncesi arife günü yöre halkının toplanması ile Mezarlıkta yapılan dua Kargıcak halkını çok memnun etti.

Kargıcak Mahallesi’nde bulunan Cami İmamları ve din görevlilerinin girişimleri ile hazırlanan programa çok sayıda Kargıcak halkı katıldı. Ramazan Bayramı öncesi arefe günü topluca mezarlık ziyareti gerçekleştiren Kargıcak halkına Kargıcak’taki Din görevlileri, öğrenci yurdu müdürü ve kadın erkek, genç, ihtiyar katıldı. Program Kargıcak Sahil Mezarlığında arife günü sabah saat 7.30 da gerçekleşti.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar