İşte bunu bekliyorduk

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » İşte bunu bekliyorduk
Paylaş
Tarih : 01 Mayıs 2018 - 10:41

Mahmutlar’dan niçin Milletvekili adayı çıkmıyordu serzenişleri bu dönem vücut buldu. Mahmutlar’dan tam 4 isim Milletvekili aday adayı oldu. Mahmutlar’da sevinç var.

MAHMUTLAR’IN yakından tanıdığı 4 isim Milletvekili olmak için aday adayı oldular. MHP’den Ömer Özbek, CHP’den Ali Takavut, AK Parti’den Necati Yıldırım aday adayı olmak için müracaatlarını yaparken, Mahmutlarlı genç İnşaat Mühendisi Yılmaz Bağışlar’ın, bu hafta CHP’den aday adayı olacağı öğrenildi.

BAĞIŞLAR, YILDIRIM, TAKAVUT, ÖZBEK ADAY ADAYI

Uzun bir yıldan beri Mahmutlar’da İnşaat sektöründe önemli köşe taşlarından olan Yenisey ve Yaparlı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özbek MHP’den, Otel sahibi ve CHP Alanya İlçe Başkanı olan Ali Takavut CHP’den, Mahmutlarpor’da yöneticilik ve teknik direktörlük görevi, MHP’de Belde Başkanlığı ve AK Parti’de görev alan Necati Yıldırım AKP’den aday adayı oldular. Mahmutlar doğumlu Yılmaz Bağışlar ise bu hafta içerisinde CHP’den aday olacağını sosyal medyadan duyurdu.

HANGİ PARTİ’DEN KİMLER ADAY?

Alanya’dan Milletvekili olmak için son yılların en fazla kişisi aday adayı oldu. 7 Mayıs’a kadar sürecek aday adayı başvurularında daha fazla aday çıkabileceği tahmin ediliyor. AK Parti’den Necati Yıldırım, Hüseyin Güney, Hüsnü Akçalıoğlu, Nurettin Uludağ, Ömer Kocaman ve Abdullah Öztürk MHP Alanya Belediye Meclis üyesi istifa ederek, AK Parti’den aday adaylık başvurusu yaptı.
CHP’den Ali Takavut, Gökhan Sipahioğlu ve Perşembe günü müracaat etmesi beklenen Yılmaz Bağışlar.
MHP’den Ömer Özbek, Ali Üzüm ve Eski Milletvekili Hüseyin Yıldız’ın da ismi geçiyor.
İYİ Parti’den Alper Arıkan, Cahit Kocabeyoğlu, Türker Babalık ve Meryem Aydoğan resmen aday adayı olan isimler olarak göze çarpıyor. Aday adaylarının süresi 7 Mayıs’a kadar sürmesi bekleniyor.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

AK Parti Alanya’yı kucakladı
AK Parti Alanya’yı kucakladı

  24 HAZİRAN Genel Seçimler için Milletvekili seçimlerinde aday olan isimler açıklandı. Alanya ölçeğine bakıldığı zaman en iyi listenin

Zamlarda boğulduk!
Zamlarda boğulduk!

CHP Mahmutlar Mahalle Başkanı Ahmet Asil, “Elektrik faturalarındaki tüketim bedeli haricindeki %150 oranında yer alan ödeme kalemleri, akaryakıt

 Serdengeçti Başkan oldu
 Serdengeçti Başkan oldu

İYİ Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Alaaddin Serdengeçti oldu. İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatında yapılan görevlendirmede Başkan Alaaddin