İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın haftalık yönetim toplantısı öncesi yaptığı açıklamada, “Her şart ve durumda Alanya’yı İyi Parti yönetimiyle buluşturacağı” dedi
CHP İlçe Başkanı ile ittifakı konuştuklarını açıklayan Apaydın, “Biz daha yeni başlıyoruz.. Arzum, bu hissiyata sahip, taraflı alınganlığı olanların; ‘İyi’lik hareketine yakışır bir şekilde bu revizyon sürecini kabul ederek, Vatanın bekası için çalışmaya ara vermemeleridir. İyi parti hak edenin, çalışanın ve derdi vatan olanların partisidir” dedi.
‘GÜÇLÜ BİR İTTİFAK OLACAK’
Apaydın, “İttifak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) için elzemdir. Bunu daha önce bekliyorduk, şaşırmadık. Bizim ittifakımız içinse yönetimden memnun olmayan halkın doğal olarak bir ittifak yapacağına inanıyorum. Hassasiyeti millet olan, vatan olan kişiler buna göre hareket edecektir. CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı ile çok derinlemesine olmasa da konuştuk. Tabandan ne alırsak onu uygulayacağız. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İyi Parti’nin yanı sıra diğer partilerden de katılımla iyi bir ittifak olacaktır. Her şart ve durumda Alanya’yı İyi Parti’nin yönetimiyle buluşturacağız” dedi.