Jandarma göz açtırmıyor

Ana Sayfa » Haberler » Asayiş » Jandarma göz açtırmıyor
Paylaş
Tarih : 22 Mart 2010 - 12:00

Mahmutlar Beldesinde ‘Uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak’ suçunda aranan bir kişinin evine baskın düzenleyen Jandarma evde narkotik köpeğinin de katıldığı aramada esrar ve esrar içiminde kullanılan malzemeler ele geçirildi.

Mahmutlar Beldesi Barbaros Caddesi üzerinde bulunan bir eve baskın düzenleyen Mahmutlar Jandarma Karakolu Yekdar A. (30) ve Mustafa S.’ı yakaladı. ‘Uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak’ suçundan aranan A.’a ait evde yapılan aramada uyuşturucu kullanımı için hazırlanmış çeşitli aparatlar ele geçirilmesi üzerine narkotik Köpeği Tarçın’ın da katılımı ile evde arama yapıldı. Evde yapılan detaylı aramalarda içime hazır esrar maddesi ile 50 gram kenevir tohumu, esrar içiminde kullanılan damacana şeklinde bidonlar ele geçirildi. A.’ın içicileri kendi evinde toplayarak esrar partisi verdiği ileri sürüldü. A., Jandarma tarafından gözaltına alınırken S’ın konuyla ilgili bilgisine başvurulacağı öğrenildi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hırsız Mahmutlar’dan
Hırsız Mahmutlar’dan

Alanya’da 2 ayrı okulda hırsızlık yapan kişi Mahmutlar’da ikamet ettiği,  Hırsız’ın ayrıca dört ayrı suçtan arandığı öğrenildi.

Fuhuş baskını
Fuhuş baskını

Mahmutlar jandarma Mahmutlar’da fuhuş yapılan otellere baskın düzenledi. Baskın sonrası tutanak tutan Mahmutlar Jandarma birkaç oteli kapattırdı.

Hırsızlar azıttı
Hırsızlar azıttı

Eğitim- Öğretim ve ibadet yerleri hırsızlar tarafından soyulmaya devam ediyor. Alınan tüm önlemlere rağmen hırsızlar dur durak bilmiyor. Mahmutlar