Jandarma göz açtırmıyor

Ana Sayfa » Haberler » Asayiş » Jandarma göz açtırmıyor
Paylaş
Tarih : 22 Mart 2010 - 12:00

Mahmutlar Beldesinde ‘Uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak’ suçunda aranan bir kişinin evine baskın düzenleyen Jandarma evde narkotik köpeğinin de katıldığı aramada esrar ve esrar içiminde kullanılan malzemeler ele geçirildi.

Mahmutlar Beldesi Barbaros Caddesi üzerinde bulunan bir eve baskın düzenleyen Mahmutlar Jandarma Karakolu Yekdar A. (30) ve Mustafa S.’ı yakaladı. ‘Uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak’ suçundan aranan A.’a ait evde yapılan aramada uyuşturucu kullanımı için hazırlanmış çeşitli aparatlar ele geçirilmesi üzerine narkotik Köpeği Tarçın’ın da katılımı ile evde arama yapıldı. Evde yapılan detaylı aramalarda içime hazır esrar maddesi ile 50 gram kenevir tohumu, esrar içiminde kullanılan damacana şeklinde bidonlar ele geçirildi. A.’ın içicileri kendi evinde toplayarak esrar partisi verdiği ileri sürüldü. A., Jandarma tarafından gözaltına alınırken S’ın konuyla ilgili bilgisine başvurulacağı öğrenildi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kestel’de bir otelde 80 kişi zehirlendi
Kestel’de bir otelde 80 kişi zehirlendi

Kestel de bulunan bir otelde tatil yapan yerli turistlerin bazıları öğleden sonra fenalaşıp kusma ile mide bulantısı şikayetiyle hastaneye götürüldü.

Hırsızlar’dan canı yanan Refik amcanın isyanı
Hırsızlar’dan canı yanan Refik amcanın isyanı

Mahmutlar’da hırsızlık aldı başını gidiyor. Yaz aylarında otellerin Müşterilerini de hesaplarsak Mahmutlar’ın nüfusu 120 binleri buluyor.

 Suriyeliler’den olay üstüne olay
 Suriyeliler’den olay üstüne olay

Alanya’nın İncekum Mahallesi’nde 1 kişinin ağır yaralandığı bıçaklı kavgayla ilgili gözaltına alınan Suriyeli tutuklandı. Geçtiğimiz