Kaderimiz bu olamaz!

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Kaderimiz bu olamaz!
Paylaş
Tarih : 11 Ağustos 2014 - 13:41

10574432_734203276652757_6395599016587775674_nMahmutlar’ın yönetilemediğini, idare edilmeye çalışıldığını dile getiren İlhan, “Mahmutlar’ın kaderi bu olamaz, Mahallemiz bilgi donanımı çok zayıf yöneticilerle idare edilmeye çalışılıyor. Mahmutlar elden gidiyor, acil eylem planına ihtiyaç var” dedi.

Büyükşehir Yasası ile kapanan Mahmutlar Belediyesi’nden sonra Mahmutlar adeta dingonun ahırına döndü. Mahmutlar’daki başı bozukluk, her gün katbekat artarken, yöneticilerin bu görüntülere ilgisiz kalması, halkı canından bezdiriyor. Siyasilerin kendi aralarındaki yetki çekişmesi Mahmutlar’ı bitirme noktasına getirdi. Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan, 30 Mart yerel seçimlerinden sonra Mahmutlar Post Gazetesi’nde ve  Sosyal Paylaşım Sitesindeki kendine ait hesaplardan siyasileri uyarmaya devam ediyor. İlhan’ın son bir haftada takipçi sayısı arttıkça artıyor.
SERTİFİKALI DEVE BU MU?
Alanya Belediyesi’nin Yücel döneminde, ‘Develer sertifikalandı’ haberine bir görüntü ve yaşanan anı değerlendiren İlhan, “Geçtiğimiz hafta Mahmutlar’ın en işlek Caddeleri’nden olan Mehmet Çakır Caddesi’nde, gece saat 23.00 sularında bir bayanın turist gezdirmek için bir eşşek ve bir deveyi Cadde’nin kaldırımlarında gezdirirken, bir restorantın önünden geçti. Devenin dışkıları (Sertifika gereği) arkasındaki torbada biriktiği için çok kötü bir koku yaydı ve restorandaki müşteriler önce birbirlerine baktılar ve burunlarını tıkadılar, ‘Nedir bu koku?’ der demez, etrafındakiler deveyi gösterdiler” dedi.
BÖYLE GİTMEZ
Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan, “Büyükşehir yasası ile birlikte Mahmutlar’ın adeta sahipsiz kalarak, doğru dürüst yönetilmediği ortada. Gazetemize her gün yüzlerce şikayet telefonu alıyoruz, bu şikayetlere Mahmutlar’lı meclis üyeleri de şahit oluyor. ‘Sistem oturmadı’ diye üretilen bir bahanenin ardına sığınmak yöneticiliğe yakışmaz. Yasa çıkardıysanız, yasanın gerektiğini önceden uygulamaya başlayacaksınız. En küçük bir problem bile günler boyu sürüyor. Vatandaş belediyesini ve en kötü yönetimi istiyor, uzaktan değil, yakından yönetilmek istiyor” diye konuştu.
MAHMUTLAR’I YOK SAYMAYIN
‘Bir Alanya’dır, gidiyor’ diyen İlhan, “Bir Alanyamız var, sahip çıkalım diyenler Mahmutlar’ı unutmasınlar. Mahmutlar şu anda bilgi donanımı çok zayıf yöneticilerle idare edilmeye çalışılıyor. Altını kalın çizgiyle bir daha çiziyorum, ‘yönetilmiyor, idare edilmeye çalışılıyor’ Mahmutlar’daki siyasi parti temsilcilerini uyarıyorum. Oturduğunuz koltuklarda uyuklamayın, biraz sokağa çıkın, halkın isyanına ortak olun” dedi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yücel, “MAHKOD”lu oldu
Yücel, “MAHKOD”lu oldu

Mahmutlar’ın yeni Derneği MAHKOD Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e ziyarette bulundu. Yücel, MAHKOD’a üye oldu ve yatırımlarla

Ömer Özbek vekil aday adayı
Ömer Özbek vekil aday adayı

24 Haziran’da yapılacak Genel Seçimlerde MHP’den Milletvekili aday adayı Mahmutlarlı işadamı Ömer Özbek oldu. Adaylığı sosyal medyadan arkadaşları

Çakır, “Mahmutlar benim bıraktığım gibi duruyor”
Çakır, “Mahmutlar benim bıraktığım gibi duruyor”

Mahmutlar’ın efsane başkanı Alaattin Çakır Alanya Dim TV’de Gazeteci Mehmet Ali Dim’in İğneli Fıçı Programına konuk oldu. Çakır Mahmutlar’a