Kadınlara Fön armağanı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Kadınlara Fön armağanı
Paylaş
Tarih : 06 Mart 2018 - 12:54

0ac8e2df-af9a-4f04-90d7-b34fa15629188 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerde Muhtar Adayı olan Hülya Demir, Tutku Kuaför salonu ile birlikte Mahmutlar’lı tümEmekçi kadınların saçlarına ücretsiz  ‘FÖN’ hizmeti vereceğini açıkladı.

Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulunan Muhtar adayı Hülya Demir, “Kadınlar toplumun önemli bir bireyidir. Kadınlar günü aslında bir güne indirgenmemelidir. Kadınlar işte çalışan, evde çalışan ve sorumluluk anlamında erkeklerden daha fazla iş ve aş üreten, doğurgan ve sahiplenen yüce varlıklardır. Mahmutlar’lı tüm emekçi bayanlarımızı 8 Mart Kadınlar gününde Tutku Kuaföre bekliyoruz. Saçlarınızın Fönleri Tutku Kuaför’den” dedi. Randevu için: 528 51 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar