kadir_den_13_gundur_haber_yok_h26888_94911Alanya’da yaşayan alzheimer hastası Kadir Aksoy’dan 13 gündür haber alınamıyor. Aksoy’un baraja düşmüş olacağı ihtimali üzerinde duruluyor.
Alanya‘nın Çıplaklı Mahallesi’nde yaşayan alzheimer hastası 53 yaşındaki Kadir Aksoy; 15 Ocak Pazartesi, 09.00 sıralarında evden çıktı ve bir daha kendisinden haber alınamadı. Yakınları, gidebileceği yerleri arayıp, Kadir’i bulamayınca jandarmaya kayıp başvurusunda bulundular. Son olarak Mahmutlar Mahallesi’nde görüldüğü söylenen Aksoy’u burada da bulamayan yakınları çevre mahallelerde arama çalışmalarını sürdürüyor. AKUT’un da arama çalışmalarına katıldığı Aksoy’a henüz ulaşılamadı.
Kadir’in baraja düşmüş olabileceği ihtimali üzerinde durulsa da, baraj dibinin çamur dolu olması suda arama çalışmalarına izin vermiyor.
13 gündür bulunamayan Aksoy’un hayatından endişe eden yakınları, görenlerin polis ve jandarmaya ihbarda bulunmalarını isterken kendilerine de 0535 875 37 17  nolu telefondan ulaşabileceklerini söylediler.

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız