Karaca Home Mahmutlar’da

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Karaca Home Mahmutlar’da
Paylaş
Tarih : 05 Haziran 2018 - 14:10

MAHMUTLAR’A yaptığı ciddi yatırımlarla adından söz ettiren Topcu Group, yeni bir markayı daha Mahmutlar’a buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Mahmutlar’ın şehirleşmesine yıllardır katkı yapan Topçu Group, ‘Karaca Home’ ev tekstil mağazasını Mahmutlar Barbaros Caddesi TEB Bankası yanına iki katlı olarak hizmete açıyor.

Sonas Alpina Otel, Topcu Concept, Beko, BP Petrol ve sayısız inşaat projelerini hayata geçirerek Mahmutlar’ın şehirleşmesine önemli bir katkı sunmaya devam eden

Topçu Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat Topcu Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulundu. Topcu, “Mahmutlar’ın her geçen gün gelişmesi ve Nüfus yoğunluğu ile şehirleşmeye açık bir bölge. Mahmutlar’da yerleşik yaşayan ve yerli halkımıza hizmet verecek bir markayı daha Mahmutlar’a getirmenin heyecanını yaşıyoruz. Artık Mahmutlar bir ilçe düzeyinde Topcu Group olarak bu paralelde hizmet etmek ve yatırımları bu şekilde programlayarak şehir dinamiklerini hareket ettirme görüşündeyiz. Karaca Home, Mahmutlar ve bölgemize hayırlı olur inşallah” dedi.

Mahmutlar Post Gazetesi olarak yeni işyerimizin Mahmutlar ve bölgeye hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar