bozAlanya Belediyesi’ne başkan gönderen kestel Mahallesi büyük bir hamle daha gerçekleştirdi.
Alanya MHP İlçe yönetimi  MHP Kestel Mahalle temsilciliğine bir dönem Gökbel Güreş ağası olan Kestel Bozlar Muz Sarartma tesisi işletmecisi işadamı Mustafa Boz’u atadı.
MHP Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er İlçe Başkanı seçildikten sonra hamle üstüne hamleler yapıyor. Mahmutlar’a Mustafa Durusoy, Kargıcak’a Ramazan Uçak, ve Kestel’e Mustafa Boz’u atayan Hilmi Er, 7 Haziran’daki seçimlerde MHP’nin başarılı olması için önemli isimleri temsilci olarak Mahallelere atamış oldu.
Kendisine güvenenleri mahçup etmeyeceğini açıklayan yeni MHP Kestel Mahalle temsilcisi Mustafa Boz, Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulundu.
Boz, “Şahsımı MHP’nin Kestel temsilcisi olarak görevlendiren başta İlçe Başkanımız Hilmi Er ve değerli İlçe yöneticilerimize şahsıma güven duydukları için çok teşekkür ediyorum. 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde MHP’yi iktidar yapmak için gece gündüz demeden ekibimizle birlikte çalışacağız. Antalya’da 5. Sıra milletvekili adayımız Cafer Uyar başkanımızı Ankara’ya milletvekili olarak göndereceğiz” dedi.