15936964_1206860959409074_8735100640986392692_oAlanya Belediyesi tarafından Kestel Mahallesi’nde yürütülen köprü ve kaldırım çalışmaları devam ediyor.
Alanya Belediyesi tarafından hazırlanan proje kapsamında, Ahmet Tok Caddesi’nde başlatılan 2 adet köprünün inşaatı tamamlandı. Ayak dolgu çalışmalarının sürdürüldüğü köprü inşaatında, köprüyle birlikte yürütülen yol yapım, genişletme çalışmaları da büyük oranda bitirildi. 12 metre genişliğinde 6 metre uzunluğunda, iki köprü ile yerleşim alanları arasındaki ulaşım engeli ortadan kaldırılıyor. Öte yandan Kestel Mahallesi’nde Mevlana ve İsa Küçülmez caddelerinde kaldırım ve yol düzenleme çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.
YÜCEL: “ULAŞIM BÜTÜNLÜĞÜNÜ SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Çalışmalar hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mahalleler ve bölgeler arasındaki ulaşım bütünlüğünü sağlamak adına ciddi çalışmalar yaptıklarını belirterek; “Kestel Mahallesi’nde de iki adet köprü ile Ahmet Tok Caddesi güzergâhındaki ulaşım kopukluğunu ortadan kaldırıyoruz. İsa Küçülmez ve Mevlana caddelerinde ise kaldırım ve cadde düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Planlamalarımız dâhilinde çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bunların dışında halkımızdan gelen talepleri de anında değerlendiriyoruz.” dedi.